Pełna hala, wspaniała atmosfera i kolejna wygrana Pekpolu [ZDJĘCIA, WYNIKI, TABELA]

Siatkówka 05 listopada 2011 Komentarzy

Siatkarze ostrołęckiego Pekpolu prowadzą w I lidze z kompletem zwycięstw. Tym razem Pekpol pokonał Jadar Siedlce. Spotkanie rozegrane przy komplecie publiczności i wspaniałej atmosferze w hali im. A Gołasia zakończyło się wynikiem...

Siatkarze ostrołęckiego Pekpolu prowadzą w I lidze z kompletem zwycięstw. Tym razem Pekpol pokonał Jadar Siedlce. Spotkanie rozegrane przy komplecie publiczności i wspaniałej atmosferze w hali im. A Gołasia zakończyło się wynikiem 3:1.

Pierwsze dwa sety zakończyły się wynikami do 21 i 22 dla Pekpolu. Trzecie przegrane starcie do 22 zmobilizowało naszych siatkarzy. Ostatni set nie pozostawił wątpliwości kto w tym meczu był lepszy. Pekpol rozbili Jadar do 17.

MVP meczu wybrany został Paweł Pietkiewicz.

W przerwie po pierwszym secie nagrody w konkursie organizowanym przez zarząd klubu i stronę kibiców pekpol.net na najlepiej wytypowany wynik i małe punkty meczu, za typy spotkań z Cuprum Lubin i Siatkarzem Wieluń odebrali: koszulka Michała Bąkiewicza z autografami reprezentantów Polski - Adriana Rybaka, piłka Mikasa z autografami siatkarek reprezentacji Polski - Grzegorz Małkowski.

Pekpol Ostrołęka - Jadar Siedlce 3:1 (25:21, 25:22, 22:25, 25:17)

Pekpol: G.Pietkiewicz, P.Pietkiewicz, Jacyszyn, Stańczuk, Sacharewicz, Żyliński, Mihułka (libero) oraz Woroniecki, Szczygielski, Rutecki.
Jadar: Ranecki, Chwastyniak, Kowalczyk, Bucki, Zbierski, Jasiński, Kowal (libero) oraz Walczykowski, Mędrzyk