zdjecie 8733
zdjecie 8733

Perfekcyjne duszenie i zwycięstwo Karola Zyry w gali FEN 16

Sporty walki 12 marca 2017 5 Komentarzy

Reprezentant CrossFightGym Ostrołęka Karol Zyra zaliczył bardzo dobry debiut podczas gali sportów walki prestiżowej organizacji FEN. Nasz zawodnik odniósł czwarte zawodowe zwycięstwo, stosując na swoim rywalu świetne duszenie zza pleców w drugiej rundzie.

Walka Karola Zyry z Adrianem Kurkiem znalazła się w karcie wstępnej gali FEN 16 na warszawskim Torwarze. Sama możliwość występu w tak dużej hali i przed taką publicznością była wielkim wyróżnieniem dla zawodnika CrossFightGym, ale on nie zamierzał na tym poprzestawać. Wygrana mogła bowiem otworzyć drzwi do częstszych występów na galach jednej z najbardziej prestiżowych polskich organizacji mieszanych sztuk walki.

Rywalem Karola Zyry był Adrian Kurek - zawodnik, który stoczył więcej walk zawodowych (w sześciu pojedynkach odniósł cztery zwycięstwa). Reprezentant Ostrołęki walczył z kolei o czwarte z rzędu zwycięstwo na zawodowym ringu. Niepokonany Karol Zyra od początku walki próbował rozpracować rywala. Udało się to w drugiej rundzie - najpierw Kurek został sprowadzony do parteru, a później uduszony zza pleców. Zyra jest wciąż niepokonany na zawodowstwie.

W walce wieczoru gali FEN 16 Gabriel Silva pokonał Kamila Łebkowskiego przez jednogłośną decyzje sędziów. W innych ciekawych pojedynkach Radosław Paczuski zwyciężył George Daviesa przez jednogłośną decyzję sędziów, a Marcin Szreder znokautował Ihara Kamkou. Gala FEN 16: Warsaw Reloaded przeszła do historii i trzeba przyznać, że dla Ostrołęki napisany został w niej pozytywny rozdział.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
10:01, 12 marca 2017

Gość

brawo Karol, super debiut w FEN teraz czas żeby ci dali lepszą walke:)


...
22:57, 12 marca 2017

Gość

Karol przegrywał do tego czasu


...
06:45, 13 marca 2017

Oni

Temu duszeniu daleko było do perfekcji . Ale było skuteczne;)


...
07:13, 13 marca 2017

gość

Łatwo jest oceniać innych samemu nie robiąc nic, także jeśli ktoś nie ma nic ciekawego do powiedzenia to niech milczy :-). Brawo Karol.


...
10:15, 13 marca 2017

do GOŚCIA

Napisałem tylko, że duszeniu daleko było do perfekcji - odnosząc się do tytułu artykułu. A ty widzę jesteś przewrażliwiony i bierzesz wszystko do siebie. Więcej luzu:)  Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.