Pewne zwycięstwo Rzekunianki z Soną Nowe Miasto

Piłka nożna 20 października 2024 1 Komentarz

Piłkarze Rzekunianki Rzekuń zwyciężyli 4:1 z Soną Nowe Miasto w meczu 11. kolejki Dalubo Ligi Okręgowej Ciechanów-Ostrołęka. Dzięki wygranej Rzekunianka jest czwarta w tabeli, a Sona zajmuje również czwarte miejsce, ale licząc od końca.

Już w 34. sekundzie meczu (!) na prowadzenie gospodarzy wyprowadził Szymon Szczepanek. Drugiego gola w 5. minucie dorzucił Kacper Sokołowski. Sona otrząsnęła się i pięć minut później strzeliła gola kontaktowego, ale do przerwy więcej bramek nie padło.

Po zmianie stron Rzekunianka jeszcze dwa razy cieszyła się z goli, które strzelali Mateusz Rogoziński i Karol Dudek.