Rzekunianka rozbiła Kryształ 6:0!

Piłka nożna 13 października 2024 0 Komentarzy

W meczu klasy okręgowej Rzekunianka Rzekuń odniosła miażdżące zwycięstwo na wyjeździe, pokonując Kryształ Glinojeck aż 6:0. To była prawdziwa demonstracja siły ekipy z Rzekunia.

Już w pierwszej minucie spotkania Jakub Laska pokazał, że dzisiejszy dzień ma należeć do Rzekunianki, otwierając wynik meczu. Prowadzenie podwyższył w 33. minucie Mateusz Kaczyński, wykorzystując dośrodkowanie z rzutu rożnego. Do przerwy goście prowadzili 2:0.

Po zmianie stron Rzekunianka nie zwalniała tempa. Dwie bramki dołożył Kacper Sokołowski, a na 5:0 podwyższył Bartosz Rogoziński. Kropkę nad "i" postawił Aleksander Dmochowski, który w kapitalnym stylu pokonał bramkarza Kryształu bezpośrednim strzałem z rzutu rożnego!

To była bez wątpienia jedna z najbardziej efektownych wygranych Rzekunianki w tym sezonie. Piłkarze Roberta Cychola zaprezentowali znakomitą skuteczność i świetną współpracę w ataku.

Kryształ Glinojeck - Rzekunianka Rzekuń 0:6 (0:2)