zdjecie 2298
zdjecie 2298

Pierwszy trening młodej Narwi [WIDEO, ZDJĘCIA]

Piłka nożna 20 kwietnia 2017 11 Komentarzy

Dzieci z roczników 2009-2011 spotkały się na pierwszym treningu grupy naborowej w MZKS Narew 1962 Ostrołęka. W zajęciach, które poprowadzili trenerzy Łukasz Malanowski i Jerzy Tonewo, wzięło udział ośmiu chłopców. Do zespołu wciąż można dołączyć.

Ośmiu przyszłych piłkarzy stawiło się na zajęciach wraz z rodzicami. Z zapałem przystąpili do wytężonej pracy - na pierwszym treningu zadaniem chłopców było opanowanie prowadzenia piłki oraz pierwsze strzały na bramkę. Na koniec rozegrano mecz pomiędzy dwiema czteroosobowymi drużynami.

W przyszłym tygodniu zaplanowano kolejne treningi, a do drużyny Narwi wciąż można dołączyć. Więcej informacji u koordynatora naboru pod numerem telefonu 604-909-461. Tymczasem zapraszamy do galerii zdjęć i wideo z pierwszego treningu młodej Narwi, który odbył się 19 kwietnia. Oby ta data była początkiem wspaniałej piłkarskiej przygody wszystkich chłopców uczestniczących w treningu.Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze

...
08:53, 21 kwietnia 2017

Gość

Szanuje jurka tonewe ale czy w narwi nie ma mlodszych trenerów ?


...
08:59, 21 kwietnia 2017

Gość

jestem w szoku czgo sie uczy dzieci na pierwszym treningu:) szkoda ze nie bylo jeszcze zągrelki


...
09:08, 21 kwietnia 2017

Gość

przecież to był trening zapoznawczy :) zeby dzieci wiedzialy jakie pojęcia będą używane
pan Jurek do takich młodych grupek naborowych obecnie jak znalazł


...
09:20, 21 kwietnia 2017

Gość

jaki trening zapoznawczy? to co było w/w filmiku to robia dzieci po kilku miesiacach regularnego treningu


...
09:24, 21 kwietnia 2017

marcinek

a co to za nabór 3 roczników na jednym treningu jest duża róznica dziecka w 8 lat i chłopca w wieku 6 lat


...
09:47, 21 kwietnia 2017

tw bolek

tragiedia...


...
10:50, 21 kwietnia 2017

Gość

Trenerzy jedynego słusznego klubu już przystąpili do ataku. Plujcie jadem dalej, nic z tego sobie nikt nie będzie robił.  


...
11:40, 21 kwietnia 2017

ech

Pozdrawiam pana trenera Korony Ostrołęka Pawła. Życzę powodzenia i więcej spokoju na boisku, na ławce trenerskiej i tak życiowo, w sercu.  


...
00:01, 22 kwietnia 2017

zorientowany

Tak się zastanawiam czy wy wszyscy jesteście normalni? Patologia w ostrołęckiej piłce sięga już zenitu. Dawniej byli kolegami na boisku, teraz obrzucają się hejtem w internecie. Trenerzy jednego z klubów robią sobie kursy szkoleniowe i biorą faktury na miejską spółkę. W jednej z takich spółek pracuje kilku piłkarzy pewnego klubu.  Stawki za użytkowanie boiska? Można się domyślić kto ma preferencyjne. Do tego płacenie za przychylne pisanie :) Dopóki nie zacznie się marginalizować tej patologii to dalej tak będzie, a piłkę dalej mamy na poziomie okręgówki, chociaż w Ostrołęce to powinna być 3 liga minimum. "Gratulacje" ku...a.  


...
00:03, 22 kwietnia 2017

zorientowany

właśnie taka Narew jest teraz szkodliwa bo są tam ludzie spoza układu i nie będą mieli zamiaru dokarmiać baców czy innych panów z wielkimi głowami.


...
08:19, 22 kwietnia 2017

Gość

Świeta racja. Gdzie mamy układ? Nie chcę wymieniac nazwiskami pilkarzy korony oraz trenerów znalazło prace w miejskiej firmie ? Zainteresowani wiedza o jaka firme chodzi i kto jest dyrektorem. To nie jest ich wina ze tam pracuja ale tego faktu mozna nie nazwac patologią? Nie pracuaja bo sa zdolni do wykonywania tego zawodu ale sa lojalni i klub ich nie musi utrzymywac tylko sa na utrzymaniu firmy miejskiej i nie jest to jedna czy dwie osoby ale 7-8 a to robi wrazenieSerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.