Pierwszy wyjazd na remis. Narew Ostrołęka sparowała ze Świtem

Piłka nożna 07 marca 2017 8 Komentarzy

Piłkarze Narwi Ostrołęka mają za sobą kolejny sparing. Niebiesko-czerwoni po reaktywacji drużyny mierzą się z lokalnymi rywalami, a w ubiegły weekend po raz pierwszy zagrali na wyjeździe. W Baranowie zremisowali z A Klasowym Świtem 2:2.

Początek meczu odnotować można było dla zespołu prowadzonego przez Rafała Ogonowskiego. W 19. minucie Damian Duszak popisał się świetnym strzałem zza pola karnego i dał prowadzenie Świtowi. Baranowscy piłkarze mieli jeszcze kilka bramkowych okazji, lecz albo Narew miała sporo szczęścia, albo dobrze interweniował Konrad Kotowski. Do przerwy miejscowi prowadzili 1:0, a więcej goli obejrzeliśmy w drugich 45 minutach.

Po kwadransie drugiej połowy było już 1:1 po bramce wyrównującej autorstwa Adriana Piersy. W 66. minucie na prowadzenie 2:1 wyszedł Świt, szczęśliwym strzelcem okazał się Marcin Gładek. Dziesięć minut później padł ostatni gol tego meczu - bramkę dla podopiecznych Rafała Koska strzelił Bartosz Gołąb, ustalając tym samym wynik tego spotkania na 2:2. Mecz zakończył się remisem, a dla trenera Koska był to kolejny spory bagaż materiału poglądowego dotyczącego poszczególnych zawodników.

MZKS Narew 1962 Ostrołęka wystąpi w rozgrywkach B Klasy ostrołęckiej w sezonie 2017/18. Wiosną reaktywowana drużyna ma grać sparingi z przyszłymi ligowymi rywalami po to, by jak najlepiej przygotować się do jesiennego startu. Razem z piłkarzami przygotowują się też kibice, których liczna grupa - jak za dawnych lat - wyruszyła na wyjazd do Baranowa.

Świt Baranowo - MZKS Narew 1962 Ostrołęka 2:2 (1:0)
⚽ Duszak, Gładek - Piersa, Gołąb

Skład Narwi (za narew.ostroleka.pl): Kotowski – Duszak, Dziczek, M. Mierzejewski, G. Choroszewski, Jóźwiak, Chaberek, A. Mierzejewski, Piersa, Chilicki, Bednarczyk oraz Parzych, Popieniek, Wesołowski, Kamrat, Gołąb, Oparka, Dąbrowski.