Drużyny z powiatu w wirze sparingów

Piłka nożna 22 lutego 2017 1 Komentarz

Jak co tydzień, prezentujemy sparingowy raport z ostatnich dni dotyczący drużyn piłkarskich z powiatu ostrołęckiego. Jak spisali się gracze Kurpika Kadzidło, Aldo Bartnika Myszyniec, Świtu Baranowo, KS CK Troszyn i Rzekunianki Rzekuń? Sprawdź.

Porażkę 2:3 z wyżej notowanym Orzycem Chorzele zanotował Kurpik Kadzidło. Bramki dla zespołu z Kadzidła strzelali Arkadiusz Wiśniewski i Tomasz Golan. Drugi zespół Kurpika również rywalizował w ubiegły weekend i zmierzył się z A-Klasowym Kłobukiem Mikołajki. Ten mecz na plus dla kadzidlan - 4:2 po golach Jarosława Drężka, Pawła Dobaja, Krystiana Danieluka i Łukasza Dawida.

Wysokie zwycięstwo nad Mazurem Pisz z ligi okręgowej zanotowała B-klasowa ekipa Aldo Bartnika Myszyniec. Podopieczni Daniela Dziekońskiego wygrali 4:0, a gole strzelali Adam Kobus, Mateusz Krajza, Tomasz Murach oraz jeden gol był samobójczy.  

Towarzyski trójmecz ze Zrywem Jedwabno oraz Orłem Sypniewo rozegrała ekipa Świtu Baranowo. Z każdą z tych ekip świtowcy rozegrali po 45 minut, ze Zrywem przegrali 0:2, z kolei w meczu z Sypniewem ulegli 1:2 po golu honorowym Marcina Dobrzyńskiego. Świt wystąpił pod wodzą nowego trenera, o którym piszemy także w naszym dzisiejszym serwisie.

W oddzielnych newsach informowaliśmy o ostatnich wynikach sparingowych KS CK Troszyn oraz Rzekunianki Rzekuń. Najnowsze informacje piłkarskie z regionu znajdziesz w naszym dziale "Piłka Nożna".

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
11:45, 22 lutego 2017

Gość

a Łyse jak heheheh

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.