Piętnastu z APN Ostrołęka w kadrach COOZPN

Piłka nożna 13 paĹşdziernika 2016 4 Komentarze

Aż piętnastu zawodników APN Ostrołęka znalazło się w kadrach Ciechanowsko-Ostrołęckiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Powołania ogłosili trenerzy regionalnych kadr z roczników 2004, 2005 i 2006. Zobacz listę powołanych graczy.

Aż piętnastu zawodników APN Ostrołęka znalazło się w kadrach Ciechanowsko-Ostrołęckiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Powołania ogłosili trenerzy regionalnych kadr z roczników 2004, 2005 i 2006. Zobacz listę powołanych graczy.

Trener rocznika 2004 Marcin Grabowski powołał do kadry COOZPN U-13 pięciu zawodników Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej. Zaufanie trenera zdobyli Krystian Marciniak, Mateusz Majbański, Kacper Piekarski, Kacper Piórkowski i Konrad Drężek. Czterech graczy z Ostrołęki zostało powołanych do kadry rocznika 2005 prowadzonej przez Bogusława Postka. Na liście znaleźli się: Adam Zięba, Kacper Ciecierski, Aleksander Borkowski i Filip Olbryś.

W roczniku 2006 APN ma najwięcej powołanych - aż sześciu. Na listę zawodników COOZPN trener Piotr Gruszczyński wpisał Karola Stolarczyka, Jakuba Trzcińskiego, Bartosza Gołaszewskiego, Dominika Borowieckiego, Igora Olszewskiego i Borysa Ciężara.

Drużyny COOZPN zmierzą się w meczach testowych z kadrami Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Rocznik 2004 i 2005 zbierze się 18 października, gracze z rocznika 2006 spotykają się 21 października. Mecze rozegrane zostaną w Ciechanowie. Więcej o kolejnych powołaniach do kadry COOZPN już jutro w naszym serwisie sportowym.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
08:41, 13 paĹşdziernika 2016

ORE

Sprawdziłem w OCZPN i nie znalazłem tam żadnego zawodnika z Korony w powołanych kadrach roczników 2004,2005,2006. Włodarze korony to o czymś świadczy. Weźcie się do roboty i zmieńcie system szkolenia młodzieży bo niedługo rodzice sami pozabierają najlepszych. I chyba warto zacząć od zwiększenia opieki trenerskiej bo jak patrzę czasami jak wyglądają treningi w APN a jak wyglądają w Koronie to jest niebo a ziemia.


...
10:25, 13 paĹşdziernika 2016

Gość

Nie piętnastu, tylko dziewiętnastu Michał :) Jeszcze w 2007 przyszły wczoraj powołania. Pozdro!


...
12:28, 13 paĹşdziernika 2016

a.l.

I wszystko jasne a zastanawiałem się gdzie tu posłać dziecko i widzę że tylko apn może składki nie za niskie ale tylu trenerów meczy turnieii no i własnego bezpiecznego autobusika mają.  


...
19:31, 13 paĹşdziernika 2016

do ORE

Akurat jestem rodzicem dziecka z trenującego w Koronie i wiem o tym że rocznik 2004 i 2006 to drużyny których Korona nie miała w swoich szeregach do czasu przejścia obu drużyn z MKS Narew razem z ich trenerami w tym roku. Także porównanie szkolenia tych roczników trochę nie na miejscu. Róbcie swoją robotę i dajcie pozostałym klubom swoje robić. Bo ocenianie innych wam tylko łatwo przychodzi. Bez napinki to sport dzieci wyniki to nie wszystko na tym etapie rozwoju.Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.