Pietruczuk i Żarnoch powalczą z Kanadą

Sporty walki 16 listopada 2017 1 Komentarz

Przed nami kolejna Kurpiowska Kuźnia Mistrzów. Tym razem gala odbędzie się w Wyszkowie i w zupełnie innej formule, gdyż w ringu zobaczymy tylko bokserów, którzy w międzypaństwowym meczu zmierzą się z Kanadyjczykami. Z rywalami z Kanady zawalczą także ostrołęczanie: Marek Pietruczuk i Paweł Żarnoch.

Mecz Polska - Kanada zapowiada się niezwykle ciekawie. Kibice w hali przy ulicy Geodetów w Wyszkowie zobaczą osiem walk, a w walce wieczoru zobaczymy Marka Pietruczuka. Zawodnik RUSHH Kielce (wychowanek Victorii Ostrołęka) zmierzy się z Luisem Eduardo Santaną Salledo. Kanadyjczyk ma na swoim koncie 89 walk, z czego 69 wygranych, z kolei Marek Pietruczuk dysponuje prawie dwukrotnie większym doświadczeniem, do tego jest mistrzem Polski seniorów.

- Na pewno spodziewam się innego stylu boksowania, oni boksują w dziwnym stylu. Myślę, że sobie poradzę z Kanadyjczykiem. Pierwsza runda wszystko pokaże - mówi Marek Pietruczuk i dodaje: - Są bardziej ruchliwi, ciężko jest ich trafić, oni skaczą, ruszają się cały czas - stwierdza. Cały wywiad z Markiem obejrzysz w serwisie sportywalki.org.

W meczu Polska - Kanada walczyć będzie także Paweł Żarnoch, ostatnio widziany w barwach ostrołęckiego Championa. Ma on na swoim koncie 65 walk, z czego 58 wygranych. Zmierzy się on z Hassanem Omarem, reprezentantem Kanady mającym za sobą 40 walk amatorskich, z czego 25 wygranych.

Początek Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów i meczu Polska - Kanada już w piątek o godz. 19.00 w Wyszkowie. Transmisja w systemie pay-per-view dostępna na stronie internetowej kuźni.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
14:42, 16 listopada 2017

Pawełek dawaj

Dawaj Pawełek pokaż na co cię stać wierzymy w Ciebie;) ????

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.