Piłkarskie święto w Myszyńcu: Bartnik awansował do A Klasy [WIDEO, ZDJĘCIA]

Piłka nożna 04 czerwca 2017 4 Komentarze

Awans Bartnika Myszyniec do A Klasy stał się faktem! W decydującym meczu przy atmosferze prawdziwego piłkarskiego święta gracze z Myszyńca pokonali na własnym stadionie WKS Mystkówiec Stary, pieczętując tym samym ligową promocję. Mecz obejrzało około 300 widzów!

Na stadionie w Myszyńcu pojawiło się mnóstwo kibiców z flagami, racami i głośnym dopingiem dla miejscowej drużyny. Stawka meczu była ogromna: trzy punkty dawały Bartnikowi awans do A Klasy, w przypadku remisu lub zwycięstwa gości - to właśnie WKS Mystkówiec Stary miał świętować ligową promocję. Dlatego też do Myszyńca przyjechali kibice drużyny przeciwnej. Obie "armie fanów" były gotowe na świętowanie.

Po pierwszej połowie w korzystnej sytuacji był Mystkówiec. Co prawda gospodarze wyszli na prowadzenie, ale WKS wyrównał i do przerwy utrzymał się rezultat 1:1. W drugiej połowie obejrzeliśmy za to koncert gry Bartnika: najpierw kapitalnie wykonany rzut wolny (choć z odrobiną szczęścia), po którym piłka zatrzepotała w bramce. Podopieczni trenera Dziekońskiego poszli za ciosem i stadion wybuchał kolejnymi salwami radości. Po bramce Szymona Kulasa było już niemal pewne, że to gospodarze tego wieczoru będą mieli co świętować...

Skończyło się wynikiem 5:1, a kibice na murawie zaprezentowali szeroki repertuar przyśpiewek oraz szampanem uczcili z piłkarzami awans do A Klasy.

Bartnik Myszyniec - WKS Mystkówiec Stary 5:1 (1:1)
⚽ dla Bartnika: Maciej Szymański, Mateusz Majewski, Mateusz Krajza, Rafał Lemański, Szymon Kulas

Bartnik: Mateusz Warych - Rafał Lemański, Łukasz Murach, Mateusz Majewski, Szymon Krawczyk - Maciej Szymański, Dominik Kulas, Adam Kobus, Kamil Stań, Tomasz Murach - Mateusz Krajza. Grali również : Szymon Kulas, Kamil Murach, Grzegorz Arcichowski, Sebastian Góralczuk.