zdjecie 7612

PKO Poznań Półmaraton: Dąbrowski w "dziesiątce". Zobacz wyniki biegu

Lekkoatletyka 29 marca 2017 1 Komentarz

Trzech reprezentantów Ostrołęki wystąpiło w 10. PKO Poznań Półmaratonie, który przebiegł 26 marca ulicami Wielkopolski. Najlepszy wynik osiągnął Przemysław Dąbrowski - reprezentant Agro Metal Ostrołęka zajął dziewiąte miejsce open.

Przemysław Dąbrowski dobiegł do mety na 9. miejscu z czasem 01:07:08, co jest jego drugim wynikiem w karierze i rezultatem tylko osiem sekund gorszym od rekordu życiowego. Wynik cieszy, bowiem został osiągnięty w trudnych okolicznościach.

- W planach miałem atak na poniżej 01:06:00, lecz ostatnie kilkanaście dni uświadomiły mnie, że to może być nie możliwe. Przez te dni nie trenowałem tak jak należy, a zwykłe rozbieganie było udręką. Usiadłem i musiałem podjąć decyzję czy startować. Miałem już wybrany numer do organizatora w celu powiadomienia go, że jednak nie przyjadę. Ale coś mi podpowiadało, żeby tego nie robić i pobiec w tym niezwykłym biegu. Z perspektywy czasu jaki minął po biegu śmiało mogę powiedzieć, że to była dobra decyzja - zaznaczył Przemysław Dąbrowski.

Na liście startowej znaleźli się także dwaj inni reprezentanci naszego miasta. Robert Wójtowicz (ZK Przytuły Stare) ukończył półmaraton na 416. miejscu z czasem 1:26.41, z kolei Krzysztof Wiśniewski (także ZK Przytuły Stare) zajął 1271. miejsce, jego czas to 1:34.50.

Poznański półmaraton nie jest jedynym, jaki w ostatnim czasie ukończyli biegacze z naszego regionu. Wyniki z Warszawy już wkrótce w naszym serwisie. Tymczasem, zachęcamy do zapoznania się z pełnymi wynikami biegu w Poznaniu - w załączniku.   (2,13 MB)

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
15:05, 29 marca 2017

biegacz

Brawo Przemo !!!Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.