Podsumowanie sezonu z mistrzem olimpijskim (zdjęcia)

Lekkoatletyka 10 grudnia 2018 0 Komentarzy

W piątek 7 grudnia odbyło się uroczyste spotkanie podsumowujące sezon 2018 roku w UKS Siódemka Ostrołęka. Nie zabrakło wyjątkowych gości, wyróżnień dla zawodników i zawodniczek, a także życzeń na Nowy Rok.Uroczystość zaszczycił swoja obecnością Tomasz Majewski - dwukrotny mistrz olimpijski w pchnięciu kulą, a obecnie wiceprezes Polskiego Związku Lekkiej Atletyki i jednocześnie Prezes Warszawsko-Mazowieckiego Okręgowego Związku Lekkiej Atletyki. Pojawili się też przedstawiciele władz miasta.

Po krótkim wystąpieniu prezesa Siódemki Dariusza Dabrowskiego, który powitał gości, zawodników i ich rodziców oraz odczytał sprawozdanie z osiągnięć klubu w 2018 roku; nastąpiła graficzna prezentacja działań w 2018 roku w postaci zdjęć i filmów. Następnie wyróżniający się zawodnicy Siódemki otrzymali grawertony i dyplomy.

- Na zakończenie głos zabrali goście gratulując sukcesów i życząc, co najmniej takich samych w przyszłym roku, w którym – mamy taka nadzieję; rozpocznie się budowa stadionu tartanowego w Ostrołęce ze skocznią w dal na głównej płycie - informuje klub Siódemka. Tego wszyscy byśmy sobie życzyli!

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.