zdjecie 330
zdjecie 330

Podsumowujemy 2020 rok. Te informacje sportowe były najpopularniejsze

Inne 31 grudnia 2020 2 Komentarze

Kończymy 2020 rok, a w nim nie brakowało interesujących wydarzeń sportowych. Było ich mniej ze względu na epidemię koronawirusa, ale miejmy nadzieję, że przyszły rok przyniesie zdecydowane ożywienie. Podsumowując rok, przygotowaliśmy zestawienie 10 najpopularniejszych artykułów z działu "Sport".

Kończymy 2020 rok, a w nim nie brakowało interesujących wydarzeń sportowych. Było ich mniej ze względu na epidemię koronawirusa, ale miejmy nadzieję, że przyszły rok przyniesie zdecydowane ożywienie. Podsumowując rok, przygotowaliśmy zestawienie 10 najpopularniejszych artykułów z działu "Sport".

TOP 10 sport.eostroleka.pl w 2020 roku:

10. Tragedia w ciechanowsko-ostrołęckiej okręgówce. Nie żyje 24-letni piłkarz

Tragiczne doniesienia napłynęły do nas niedawno z klubu ciechanowsko-ostrołęckiej okręgówki GKS Pokrzywnica (pow. pułtuski). Nagle zmarł filar tego zespołu, 24-letni Łukasz Olejnik - śmierć poniósł podczas gry w piłkę nożną.

9. Historyczna chwila! Ostrołęckie kluby łączą siły. Podpisano porozumienie

W Urzędzie Miasta Ostrołęki doszło w styczniu 2020 roku do sfinalizowania porozumienia trzech ostrołęckich klubów piłkarskich - Narwi, Korony i APN. To była historyczna chwila, na którą kibice czekali od dawna.

8. Liga okręgowa: KS CK Troszyn wysoko pokonał Narew! Sprawa awansu wciąż otwarta

Ten mecz zelektryzował kibiców! KS CK Troszyn wygrał z Narwią Ostrołęka 4:0 w drugim wiosennym meczu ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Derby regionu zdominowała drużyna z powiatu ostrołęckiego, a zwycięstwo przypieczętował... bramkarz Andrzej Łyziński. Troszyn awansował później do IV ligi, Narwi awans wymknął się z rąk w ostatniej chwili...

7. Tego jeszcze nie było. Świtwagen, czyli... Passat w barwach Świtu Baranowo

Fani Świtu Baranowo kreatywnie wykorzystali czas przerwy w rozgrywkach piłkarskich. Zobaczcie vw passata w barwach Świtu.

6. Narodowa kwarantanna. Siłownie zamknięte. Trik z zawodami nie przejdzie

Od 28 grudnia do 17 stycznia w ramach tzw. narodowej kwarantanny zamknięte będą siłownie. Na nic wysiłki właścicieli klubów fitness, którzy, by umożliwić klientom zachowywanie fizycznej aktywności, do tej pory - zgodnie z rozporządzeniem - umożliwiali przygotowywanie się do zawodów. Teraz ćwiczyć mogą tylko reprezentanci Polski.

5. Nie żyje Daniel Domurat

To był smutny moment dla klubu z Myszyńca. W wieku 32 lat zmarł Daniel Domurat, były piłkarz Aldo Bartnika Myszyniec. Od kilku lat walczył z ciężką chorobą.

4. Bieg Tropem Wilczym 2020 w Ostrołęce (wideo, zdjęcia)

Około pół tysiąca biegaczy wyruszyło 1 marca na trasę biegu Tropem Wilczym, poświęconego żołnierzom wyklętym w narodowym dniu ich pamięci. Dla wielu zawodników i zawodniczek, oprócz sportowego wymiaru, bieg miał również duże znaczenie patriotyczne.

3. KS CK Troszyn z awansem do IV ligi! Niewykorzystana szansa Narwi Ostrołęka

W ostatniej kolejce poprzedniego sezonu okręgówki stało się jasne, że w przyszłym sezonie w IV lidze zagrają KS CK Troszyn i Mławianka Mława. Z kolei Narew Ostrołęka straciła szansę na awans i wciąż występuje w lidze okręgowej.

2. Niespodzianka dla biegaczy: W Ostrołęce odbędzie się Runmaggedon!

Dla fanów ekstremalnego biegania mieliśmy doskonałą wiadomość. W Ostrołęce miał odbyć się bieg ekstremalny Runmaggedon. Niestety, imprezę zastopowała epidemia koronawirusa... Może w przyszłym roku?

1. ULKS Ołdaki żegna Krystiana. "Dostał od Boga powołanie do Jego drużyny"

Klub ULKS Ołdaki opublikował w mediach społecznościowych chwytające za serce pożegnanie. Nie żyje Krystian Żyłko, wyróżniający się zawodnik ULKS-u. "Dopiero wkraczał w etap dorosłego życia, lecz już teraz dostał od Boga powołanie do Jego drużyny" - napisano na stronie klubu.

Dziękujemy, że byliście z nami w 2020 roku. Zapraszamy w 2021!

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
09:35, 01 stycznia 2021

Karol

Zróbcie jeszcze takie zestawienie:
O jakiej dyscyplinie sportowej pisaliśmy najwięcej? (ilość artykułów)
(te poniżej liczby zmyślam)
1. kręglarstwo -124;
2. szachy - 49
3. łyżwiarstwo - 22
4. bieganie - 6
5. piłka ręczna -2
itd...
Proszę potraktować jako poważną prośbę!
Z chęcią poczytamy jakie dyscypliny sportu są najbardziej popularne dla redakcji.

Z niecierpliwością czekamy ...
Pozdrawiam
Karol


...
22:51, 01 stycznia 2021

Gość

Karol podales na liscie kregle, ktore nie sa sportem tylko rekreacją  Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.