zdjecie 1233
zdjecie 1233

Podwójna wygrana Nike Ostrołęka

Siatkówka 23 października 2017 0 Komentarzy

Bardzo udany weekend mają za sobą drużyny OTPS Nike Ostrołęka występujące w rozgrywkach I ligi mazowieckiej kadetek oraz III ligi mazowieckiej seniorek. Oba zespoły odniosły przekonujące zwycięstwa nad drużynami Esperanto Warszawa. Dla zespołu trzecioligowego była to inauguracja sezonu.

Weekendowe boje Nike z Esperanto rozpoczęły kadetki pod wodzą trenera Tomasza Pakieły, które dość gładko w trzech setach rozstrzygnęły swoje spotkanie ligowe. W pierwszej partii warszawianki jeszcze postawiły się gospodyniom i różnica wyniosła tylko cztery "oczka", ale w następnych setach przewaga Nike była już bardziej widoczna, a to oznaczało pewną wygraną i kolejne punkty do ligowego dorobku.

Rewanż odbył się dzień później, ale tym razem w III lidze seniorek, choć seniorką w zespole Nike tak naprawdę jest jedynie Monika Gromadzka - towarzyszyły jej dużo młodsze zawodniczki. Nie przeszkodziło to w efektownym zwycięstwie na początek sezonu, w którym w III lidze występuje 9 drużyn. Nasze siatkarki zaczęły od pewnego 3:0 i oby taką passę utrzymać jak najdłużej.

I liga mazowiecka kadetek - 21.10
Nike Ostrołęka - Esperanto Warszawa 3:0 (25:21, 25:12, 25:18)

III liga seniorek - 22.10
Nike Ostrołęka - Esperanto Warszawa 3:0 (25:20, 25:14, 25:22)
Nike: M. Gromadzka, K. Lendzioszek, S. Zuśka, K.Kolanowska, K. Waśkiewicz, W.Lipka, Z.Brewczyńska, Z.Dudziec, G.Kosek, M.Zduńczyk, M.Karnicka, M.Komosińska, A.Jadczak, K.Auchimik.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.