Kadetki Nike pokonały MOS Wola II Warszawa (zdjęcia)

Siatkówka 16 października 2017 0 Komentarzy

Kadetki OTPS Nike Ostrołęka odniosły drugie zwycięstwo w tym sezonie w I lidze mazowieckie kadetek. Podopieczne Tomasza Pakieły na własnym terenie pokonały MOS Wola II Warszawa 3:1.

Mecz miał ciekawy przebieg, bowiem w pierwszym secie ostrołęczanki odniosły zwycięstwo dopiero po grze "na przewagi" 27:25, ale już w drugiej partii wyraźnie lepsze były siatkarki z Warszawy. Na szczęście udało się uspokoić grę i w trzeciej odsłonie pewnie wygrać do 20, a w czwartym secie ostrołęczanki przypieczętowały zwycięstwo, wygrywając 26:24.

Kolejny mecz kadetek Nike już 21 października o godz. 13.00 w sali Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 przy ul. 11 listopada 20. Ostrołęckie siatkarki podejmą wtedy Esperanto Warszawa.

Nike Ostrołęka - MOS Wola II Warszawa 3:1 (27:25, 16:25, 25:20, 26:24)