Podwójna zdobycz Nike na wyjeździe

Siatkówka 31 października 2016 Komentarzy

Siatkarki Nike Ostrołęka wciąż są na zwycięskiej ścieżce w III lidze mazowieckiej. Ostrołęczanki podczas pracowitej niedzieli rozegrały dwa mecze wyjazdowe, z których przywiozły cenne zwycięstwa. Cieszą kolejne punkty oraz dobra postawa najmłodszych zawodniczek.

W pierwszym niedzielnym starciu ostrołęczanki zmierzyły się z SPS Konstancin Jeziorna. Po zaciętej walce pierwszego seta wygrały gospodynie, lecz w kolejnych setach zdecydowanie przeważały podopieczne Dariusza Werpachowskiego. Po czterech setach spotkanie zakończyło się zwycięstwem Nike 3:1, a trener po raz kolejny mógł skorzystać z całej dwunastki. Jeszcze tylko zwycięskie "selfie"...

... i w drogę na kolejne spotkanie, tym razem w Grodzisku Mazowieckim z miejscową Spartą. Wynik był podobny, choć scenariusz inny. W pierwszym i drugim secie ostrołęckie siatkarki osiągnęły zdecydowaną przewagę i kontrolowały boiskowe wydarzenia, co znalazło odzwierciedlenie w wynikach. Kiedy brakowało już tyko kropki nad "i", dość niespodziewanie seta zdobyły miejscowe zawodniczki. Podziałało to jednak motywująco na Nike, ostrołęczanki wszystkie siły rzuciły na czwartego seta i rozniosły rywalki 25:12. Kolejne zwycięstwo 3:1 i kolejne punkty do ligowej tabeli oraz oczywiście kolejne zwycięskie zdjęcie.

Bilans Nike po trzech ligowych meczach to oczywiście komplet zwycięstw. Kolejne spotkanie ostrołęczanek już w czwartek 3 listopada o godz. 19.00 w hali ZSZ 1 przy ul. 11 listopada 20 w Ostrołęce. Nike podejmie Esperanto Warszawa.