zdjecie 7405
zdjecie 7405

Półfinał III ligi siatkarek: Nike Ostrołęka w najsilniejszym możliwym składzie

Siatkówka 28 kwietnia 2017 0 Komentarzy

Siatkarki Nike Ostrołęka w najbliższy weekend zagrają w turnieju półfinałowym III ligi w Bełchatowie. Decyzja odnośnie kadry na turniej zostanie podjęta dziś, ale prezes klubu Dariusz Piersa zapewnia, że będzie to najsilniejsze zestawienie.

Wiadomo, że Nike Ostrołęka w turnieju półfinałowym w Bełchatowie reprezentować będzie dwanaście zawodniczek. Obecnie do turnieju przygotowuje się szesnaście siatkarek, wśród nich seniorki, juniorki, kadetki, a nawet najzdolniejsze młodziczki z reprezentantką Polski Gabrielą Lendzioszek na czele. Wolne dostały maturzystki, które przygotowują się do jednego z najważniejszych egzaminów w życiu. Drużynę w Bełchatowie poprowadzą trenerzy Dariusz Werpachowski (na zdjęciu) i Tomasz Pakieła.

- Do Bełchatowa jedziemy bić się o turniej finałowy, a tam różnie może być. Na pewno dziewczyny będą walczyły do końca - zapowiada prezes Nike Dariusz Piersa. Rywalkami ostrołęczanek w turnieju półfinałowym będzie Sparta Grodzisk Mazowiecki i Skra Bełchatów. O przeciwniczkach Nike pisaliśmy już w naszym serwisie. O wynikach również poinformujemy w portalu eOstroleka.pl.Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.