Polish Soccer Skills. Zawodnik Akademii Narwi powołany na zagraniczne zgrupowanie

Piłka nożna 18 maja 2022 0 Komentarzy

Zawodnik Akademii Piłkarskiej Narwi Ostrołęka Emilian Pawlak, otrzymał powołanie na zagraniczne zgrupowanie Reprezentacji U13 (rocznik 2009) Polish Soccer Skills, które odbędzie się w terminie 19-24 maja w Anglii.

Reprezentacja Polish Soccer Skills jest projektem, który ma na celu pomóc najbardziej perspektywicznym zawodniczkom i zawodnikom w ich dalszym rozwoju. Prowadzona jest przez Fundację Polish Soccer Skills.

Zgrupowanie w Anglii na pewno przysłuży się do poprawienia umiejętności młodych zawodników. Nie tylko będą mogli oni trenować ze szkoleniowcami PSS, ale również zmierzą się z rówieśnikami z całej Europy w turnieju TDA London Cup 2022. Na liście uczestników sa Arsenal, AZ Alkmaar, Chelsea Londyn, Crystal Palace, KRC Genk, Manchester United, PSV Eindhoven, Sporting Lizbona, Tottenham i wiele innych uznanych marek.

Dla Emiliana Pawlaka z Narwi Ostrołęka to kolejne powołanie do kadry Polish Soccer Skills. W 2021 r. znalazł się wśród 33 najlepszych graczy z ponad 4 tysięcy zawodników z otwartych obozów PSS w całej Polsce.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.