Półmaraton Kurpiowski 2022. Biegacze opanowali Ostrołękę [WYNIKI, WIDEO, ZDJĘCIA]

Lekkoatletyka 18 września 2022 11 Komentarzy

Półmaraton Kurpiowski 2022 przeszedł do historii. Biegacze pokonali trasę półmaratonu i Kurpiowskiej Dziesiątki biegnącą przez tereny Ostrołęki oraz gminy Rzekuń.

W Półmaratonie Kurpiowskim im. Stanisława Dzięgielewskiego zwyciężył Przemysław Dąbrowski, który uzyskał czas 1:06.34. Drugi na mecie Damian Świerdzewski przybiegł w czasie 1:07.37. Trzecie miejsce na podium zajął Marcin Stokowski z wynikiem 1:13.38.

Wśród pań najlepsza była Karolina Graczyk z wynikiem 1:25.58, druga była Martyna Budziłek z wynikiem 1:27.01, a trzecia - Weronika Lenkiewicz (czas 1:27.44).

WYNIKI PÓŁMARATONU KURPIOWSKIEGO  (1,35 MB)

Kurpiowską Dziesiątkę, czyli bieg na 10 km, wygrał Patryk Drężek z wynikiem 33:09. Drugi był Dominik Kowalczyk (33:34), a trzeci Rafał Dzięgielewski - 35:46.

Najlepszą panią była Grażyna Kotomska - 44:01, druga była Anna Napiórkowska - 45:39, a trzecia Agnieszka Majk - 00:46.17.

WYNIKI KURPIOWSKIEJ DZIESIĄTKI  (728,64 KB)