Polonia najlepsza w pływackich Mistrzostwach Ostrołęki (wyniki, zdjęcia)

Pływanie 29 października 2017 3 Komentarze

Za nami Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w pływaniu organizowane przez UKS Piątka Ostrołęka, WOPR-OS i Park Wodny Aquarium. Ostrołęcki basen wypełnił się wieloma znakomitymi zawodnikami. Klasyfikację medalową wygrała Polonia Warszawa, a najlepsza z ostrołęckich klubów była Squatina.

Do zawodów przystąpiła rekordowa liczba uczestników z 30 klubów z Warszawy, Nowego Dworu Mazowieckiego, Pułtuska, Łomży, Szczytna, Sokołowa Podlaskiego, Ciechanowa, Konstantynowa Łódzkiego, Białegostoku, Giżycka, Piaseczna, Suwałk, Ostrowi Mazowieckiej, Legionowa i Nieporętu.

W klasyfikacji medalowej miejsce numer jeden zajęła warszawska Polonia, wyprzedzając Płetwala Szczytno i Posejdona Pułtusk. Ostrołęckie kluby zajęły następujące miejsca: 7. KS Squatina, 13. WOPR-OS, 16. UŚKS, 20. UKS Piątka. Najlepszymi zawodnikami i zawodniczkami mistrzostw zostali: Blanka Mulewska, Alicja Bożomańska, Magdalena Lis, Karolina Piechowicz, Tymoteusz Jóźwiak, Adam Stępniak, Kamil Szporak, Błażej Dybek, Nadia Poznachowska, Daria Zielińska, Kinga Sierak, Marta Chudorlińska, Filip Kosiński, Bartosz Skóra, Adrian Jaśkiewicz i Hubert Nakielski.

Poniżej wyniki oraz galeria zdjęć z zawodów.