zdjecie 1233
zdjecie 1233

Prezentacja mistrzowskich juniorów Narwi (zdjęcia)

Piłka nożna 29 października 2017 0 Komentarzy

Juniorzy Narwi Ostrołęka z rocznika 2001 zostali nagrodzeni wielkimi brawami w przerwie sobotniego meczu seniorów z GLKS Lelis. Za nimi spory sukces: awans do I ligi mazowieckiej i to w pięknym stylu - bez porażki.

Juniorzy Narwi prowadzeni przez trenera Łukasza Malanowskiego w rundzie jesiennej zagrali bardzo dobre mecze i z kompletem 8 zwycięstw zameldowali się na pierwszym miejscu w lidze okręgowej. Wiosną przed nimi większe wyzwanie: gra z najlepszymi drużynami na Mazowszu w I lidze. Na razie należą im się zasłużone brawa, które otrzymali także od kibiców zgromadzonych wokół boiska ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Witosa.

Narew 2001 w rundzie jesiennej osiągnęła następujące wyniki: 12:2 i 2:1 z Orzycem Chorzele; 3:1 i 3:0 wo z Wkrą Bieżuń, 6:0 i 3:0 wo z GKS Strzegowo oraz 4:3 i 9:0 z Opią Opinogóra. Najskuteczniejszym strzelcem Narwi został Dominik Sujkowski, autor 12 bramek, na kolejnych miejscach podium Michał Nurczyk - 8 goli i Mateusz Krejszeff - 5 goli.

Poznajmy mistrzowskich juniorów. Drużynę Narwi Ostrołęka tworzyli: Szymon Domalewski, Mateusz Dudek, Mateusz Budny, Krystian Burkacki, Konrad Godlewski, Jakub Kupis, Mikołaj Kur, Daniel Majkowski, Konrad Marchewka, Klaudiusz Siok, Bartosz Antośkiewicz, Fabian Czajkowski, Sebastian Godlewski, Damian Mróz, Hubert Pazuła, Bartosz Piasecki, Bartosz Przybyła, Juliusz Żebrowski, Mateusz Krejszeff, Michał Nurczyk, Dominik Sujkowski. Trener: Łukasz Malanowski.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.