Powtórka sprzed roku. Samorząd Ostrołęki wygrywa z Resztą Świata (wideo, zdjęcia)

Piłka nożna 05 sierpnia 2018 0 Komentarzy

Kolejny raz przy okazji pikniku trzeźwościowego na stadionie miejskim doszło do meczu między Samorządem Ostrołęki a Resztą Świata, czyli przedstawicielami organizatora i przyjaciółmi. W 2018 roku padł wynik taki sam jak przed rokiem - 6:3 wygrali samorządowcy.Jednak to nie wynik miał tu pierwszorzędne znaczenie - chodziło o promowanie zdrowego stylu życia, bez używek. Temu służył cały piknik trzeźwościowy, jak również spotkanie piłkarskie. Ekipa Samorządowców wygrała nieprzypadkowo, bo w swoim szeregu miała nie tylko polityków, ale też byłych piłkarzy czy nauczycieli wychowania fizycznego. Taka ekipa nie mogła przegrać! Do przerwy Samorządowcy wygrywali 4:2, a skończyło się - jak przed rokiem  wynikiem 6:3.

Na pikniku trzeźwościowym organizowanym przez stowarzyszenie Arkadia nie zabrakło także innych sportowych wydarzeń. Najpierw na bieżni stadionu miejskiego zaprezentowali się kolarze, później na metę wbiegli zawodnicy startujący w Crossie na Ostrej Łące.

Zapraszamy do galerii zdjęć z meczu.

Tak strzelają samorządowcy - gol Pawła Czartoryskiego:Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.