Przegrany sparing Rzekunianki Rzekuń

Piłka nożna 09 lutego 2015 Komentarzy

Rzekunianka Rzekuń przegrała z KS Wąsewo 0:5 w meczu sparingowym, który rozegrany został w niedzielę 8 lutego na boisku ze sztuczną nawierzchnią stadionu przy ul. Witosa w Ostrołęce. Był to trzeci przegrany test-mecz drużyny z powiatu ostrołęckiego w tym okresie przygotowawczym.

Wcześniej podopieczni Pawła Sendrowskiego przegrywali 0:6 z IV-ligową Narwią Ostrołęka oraz 3:4 z liderem podlaskiej ligi okręgowej Orłem Kolno. KS Wąsewo po rundzie jesiennej zajmuje trzecie miejsce w rozgrywkach A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Trenerem drużyny z Wąsewa jest wieloletni zawodnik ostrołęckiej Korony - Michał Rychlik.

Spotkanie Rzekunianki z Wąsewem toczyło się pod dyktando drużyny trenera Rychlika, w której testowanych było dwóch zawodników z przeszłością czwartoligową. Do przerwy KS Wąsewo prowadził 2:0, w drugiej połowie piłkarze z tego klubu dorzucili jeszcze trzy gole i zakończyli spotkanie efektowną wygraną. Bramki dla zwycięskiej ekipy strzelali Paweł Murawski, Adam Pałubiński, Jakub Rychlik, Jakub Podolak i Kamil Wojdak.

Rzekunianka Rzekuń - KS Wąsewo 0:5 (0:2)