zdjecie 1166
zdjecie 1166

Przemysław Dąbrowski drużynowym mistrzem Polski na przełajach

Lekkoatletyka 14 marca 2017 2 Komentarze

Przemysław Dąbrowski nie zwalnia tempa i do swojej kolekcji dorzuca kolejne trofeum. Tym razem lekkoatleta z okolic Ostrołęki wraz z kolegami z drużyny Prefbet Śniadowo Łomża zdobył drużynowe mistrzostwo Polski w biegach przełajowych.

Podczas 89. PZLA Mistrzostw Polski w Biegach Przełajowych Przemysław Dąbrowski pobiegł na 10 km. Jego czas to 00:31.46, co dało mu 9. miejsce w rywalizacji indywidualnej. Wróćmy jednak do Przemysława Dąbrowskiego - jego wynik liczył się też w rywalizacji drużynowej, a tam zdobyte punkty przełożyły się na mistrzostwo kraju. Oczywiście swoje wyniki dołożyli także klubowi koledzy Dąbrowskiego - Mateusz Demyszczak i Michał Bernardelli.

- Szczerze mówiąc brakowało mi tego medalu do kolekcji i chciałem go wywalczyć - twierdzi Przemysław Dąbrowski. -  Trasa mnie zaskoczyła skalą trudności, długie podbiegi, ostre zbiegi. To był naprawdę porządny przełaj i nie ukrywam, że tak powinien wyglądać prawdziwy bieg przełajowy.

Dla Przemysława Dąbrowskiego był to już szósty medal Mistrzostw Polski w biegach przełajowych, począwszy od kategorii młodzieżowej, aż do seniorskiej. Trzeba przyznać, że kolekcja prezentuje się imponująco, a postępy Przemysława możecie śledzić na jego stronie Dąbrowski Team.

Więcej o 89. PZLA Mistrzostwach Polski w biegach przełajowych już jutro w naszym serwisie sportowym. Tym razem przyjrzymy się reprezentantom aż trzech ostrołęckich klubów, którzy wzięli udział w zaciętej rywalizacji na wymagającej trasie w Jeleniej Górze.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
11:53, 14 marca 2017

@

Dąbrowski - lekkoatleta przeciętny za to Miszcz autoreklamy


...
13:47, 14 marca 2017

do małpy

bardzo dobry zawodnik, 7 w mp w maratonie, przebiegnij a dopiero później komentuj ;)Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.