zdjecie 1166
zdjecie 1166

Przemysław Zyśk kontra Aliaksandr Dzemka w Zakopanem

Sporty walki 07 kwietnia 2017 2 Komentarze

Pojedynek Macieja Sulęckiego z Michim Munozem będzie głównym wydarzeniem gali boksu Nosalowy Dwór Boxing Night w Zakopanem. Kibice z Ostrołęki czekają jednak na walkę Przemysława Zyśka, który w swoim czwartym pojedynku zawodowym zmierzy się z niepokonanym Białorusinem.

Rywalem Przemysława Zyśka będzie Aliaksandr Dzemka, mający na swoim koncie cztery zawodowe walki, z czego wszystkie wygrane. Pięściarz z Baranowicz jest rok starszy od Zyśka i ma na koncie jedną walkę w Polsce, podczas której znokautował Daniela Pilca. Jest to jego jedyne dotychczasowe zwycięstwo przed czasem.

Ostrołęczanin Przemysław Zyśk ma na swoim koncie już trzy zawodowe walki. Po znokautowaniu Kamila Wybrańca, wypunktował Tomasza Piątka i Rusłana Mokryckiego. W czwartej zawodowej walce zmierzy się z kolejnym niepokonanym rywalem. Przygotowywał się solidnie - sparując m.in. z Maciejem Sulęckim.Gala w Nosalowym Dworze w Zakopanem zaplanowana została na 8 kwietnia. Gala w Zakopanem będzie transmitowana na żywo w Polsacie Sport - początek o godz. 20.00.

fot. P. Duszczyk - boxingphotos.pl

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
10:56, 07 kwietnia 2017

Artur

Zyzio kot!!  trzymam kciuka  


...
14:30, 08 kwietnia 2017

BM

Zuziu Jesteś WielkiSerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.