Przyjdź na mecz: Nike zagra o 1/4 finału Mistrzostw Polski!

Siatkówka 10 lutego 2018 0 Komentarzy

Kadetki OTPS Nike Ostrołęka otrzymały szansę walki o udział w 1/4 finału Mistrzostw Polski w swojej kategorii wiekowej. Awans naszym siatkarkom zapewnić może wygrana w meczu barażowym, który odbędzie się w niedzielę 11 lutego w Ostrołęce.Przypomnijmy, podopieczne Tomasza Pakieły w dwumeczu o awans do najlepszej czwórki na Mazowszu przegrały z Legionovią II Legionowo. Nie oznacza to jednak końca sezonu dla ostrołęczanek, bo w turnieju finałowym w województwie znalazły się dwie drużyny z Legionowa. Przepisy mówią jasno: do 1/4 finału MP może awansować tylko jeden zespół z danego klubu. Dlatego z finałowej czwórki na poziom centralny awansują tylko trzy drużyny, a czwartą wyłoni mecz barażowy pomiędzy przegranymi zespołami z poprzedniej rundy.

Przed szansą awansu do 1/4 finału MP stają zespoły Nike Ostrołęka i Esperanto Warszawa. MWZPS zdecydował, że zostanie rozegrany mecz barażowy na terenie zespołu, który był wyżej w rundzie zasadniczej - gospodarzem decydującego starcia będzie więc OTPS Nike Ostrołęka. Rozegrane będzie tylko jedno spotkanie: zwycięzca wchodzi do 1/4 finału MP, przegrany kończy sezon.

Mecz zostanie rozegrany w niedzielę 11 lutego o godz. 14.00 w hali ZSZ 1 przy ul. 11 listopada 20. Przyjdź i wspieraj ostrołęckie siatkarki w walce o wysokie cele.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.