Przyjmujący z Radomia dołączył do Pekpolu Ostrołęka

Siatkówka 27 czerwca 2015 5 Komentarzy

Zarząd ASPS Net Ostrołęka pozyskał nowego przyjmującego do drużyny pierwszoligowej na sezon 2015/16. Siatkarzem ostrołęckiego klubu został przyjmujący Daniel Ostrowski, który ostatni sezon spędził w II-ligowej Lechii Tomaszów Mazowiecki.

Zarząd ASPS Net Ostrołęka pozyskał nowego przyjmującego do drużyny pierwszoligowej na sezon 2015/16. Siatkarzem ostrołęckiego klubu został przyjmujący Daniel Ostrowski, który ostatni sezon spędził w II-ligowej Lechii Tomaszów Mazowiecki.

Ostrowski urodził się w 1992 roku, jest wychowankiem Czarnych Radom, z którym to zespołem dwukrotnie zdobywał mistrzostwo Polski juniorów. Ma na swoim koncie również awans do I ligi w sezonie 2011/12 oraz występy w Młodej Lidze w sezonie 2013/14. W ostatnim sezonie był podstawowym graczem Lechii Tomaszów Mazowiecki, z którą zajął czwarte miejsce w grupie 3. II ligi.

Jest to dziewiąty zawodnik ostrołęckiego klubu na sezon 2015/16. Obecnie kadrę tworzą: rozgrywający Michał Tomczak i Jakub Nowosielski, atakujący Patryk Szwaradzki i Rafał Faryna, przyjmujący Piotr Cichocki, Dominik Zalewski i Daniel Ostrowski oraz środkowi Daniel Szaniawski i Rafał Obermeler. Do obsadzenia pozostały jeszcze wakaty na pozycjach przyjmującego, środkowego i libero.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
14:37, 27 czerwca 2015

dsd

ale wzmocnienia śmiech na sali


...
15:19, 27 czerwca 2015

szajs

Dotychczasowe oszczędzanie pieniędzy poprzez kontraktowanie zawodników drugoligowych powinno dać szanse na choć jednego nowego zawodnika na przyzwoitym poziomie(czyt. 1/+ligowym)
No bo bez przesady, z takim zespołem nie będzie co marzyć o pozostanie w lidze. Nysa ściąga zawodników ze Skry Bełchatów, a my polujemy na takie chuchra.


...
19:53, 27 czerwca 2015

cc

oby ostanie 3 nazwiska były wzmocnieniem pekpolu


...
20:22, 27 czerwca 2015

matematyka(po raz drugi)

Znaczy z moich obliczeń wynika, że jest to dziewiąty zawodnik... 2(rozgrywający)+2(atakujący)+3(przyjmujący)+2( rodkowi)=wg mnie 9...
Pozdrawiam..


...
12:30, 28 czerwca 2015

Gość

słabo to wygląda ale dajmy chłopakom szanse na pokazanie umiejetnosci. Beda grali słabo to będziemy wieszać psy, teraz sie należy wstrzymać i poczekać na pokazanie co potrafiaSerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.