Puchar prezydenta dla szczypiornistów z II LO w Ostrołęce [ZDJĘCIA]

Piłka ręczna 12 lutego 2015 2 Komentarze

W XIII Mistrzostwach Miasta Ostrołęki Szkół Średnich w Piłce Ręcznej zwyciężyli szczypiorniści z II Liceum Ogólnokształcącego. Podopieczni Justyny Trzeciak-Samluk odebrali dziś puchar ufundowany przez prezydenta Janusza Kotowskiego.

W XIII Mistrzostwach Miasta Ostrołęki Szkół Średnich w Piłce Ręcznej zwyciężyli szczypiorniści z II Liceum Ogólnokształcącego. Podopieczni Justyny Trzeciak-Samluk odebrali dziś puchar ufundowany przez prezydenta Janusza Kotowskiego.

Szczypiorniści z tzw. „małego ogólniaka” swój występ w turnieju zaliczyć mogą do bardzo dobrych. W pięciu meczach odnieśli cztery zwycięstwa i tylko jedną porażkę. Jedną bramką ulegli jedynie zespołowi z ZSZ nr 1.

W skład zwycięskiej drużyny z II LO wchodzili: Patryk Kuliś, Mikołaj Piersa, Łukasz Parzych, Michał Smoliński, Rafał Budziszewski, Wojciech Gąska, Konrad Suchecki, Kacper Drężek, Paweł Michalak, Mateusz Szymczyk, Igor Ziółkowski, Daniel Trzciński, Mateusz Lis, Mateusz Drząszcz, Kacper Romanowski i Marcin Parda.

Puchar dla najlepszego zespołu oraz pamiątkowe dyplomy zawodnikom wręczali wiceprezydent Paweł Stańczyk i wicedyrektor MZOSTiIT Radosław Stachacz.

- Dziękuję zawodnikom za udział a opiekunom za przygotowanie swoich uczniów. Cieszę się, że znaleźliście czas dla tak popularnej ostatnio dyscypliny jaką jest piłka ręczna. Mam nadzieję, że wśród ostrołęckich szczypiornistów są talenty, które już niebawem oglądać będziemy i kibicować w meczach o znacznie większe stawki i najważniejszej rangi zawodach – mówił podczas zakończenia zawodów wiceprezydent Paweł Stańczyk.

Ostateczna klasyfikacja XIII edycji mistrzostw Ostrołęki w piłce ręcznej przedstawiała się następująco:

I miejsce – II Liceum Ogólnokształcące
II miejsce – III Liceum Ogólnokształcące
III miejsce – Zespół Szkół Zawodowych nr 4
IV miejsce – I Liceum Ogólnokształcące
V miejsce – Zespół Szkół Zawodowych nr 1
VI miejsce – Zespół Szkół Zawodowych nr 3

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze

...
22:42, 12 lutego 2015

Gość

lata mijają a pani trener nadal tak ładnie wygląda ;)))


...
23:38, 12 lutego 2015

Marcin

normalnie żart... ręczną trenują tylko w III LO, tzw. Trójka bierze kupę forsy z dotacji na szkolenie od UM, a jak widać szkolenia nie ma... ŻENADA TRÓJECZKO>>>Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.