Rękawica z autografem Jerzego Dudka i książka "NieREALna kariera". Wylicytuj i wesprzyj Szymona Wołynka

Piłka nożna 29 stycznia 2018 0 Komentarzy

Rękawica bramkarska z oryginalnym autografem Jerzego Dudka czy też książka "NieREALna kariera", także z podpisem byłego bramkarza reprezentacji Polski - m.in. te znakomite pamiątki możecie wylicytować, wspierając tym samym leczenie Szymona Wołynka.4-letni Szymon Wołynek z Ostrołęki to podopieczny Fundacji Avalon. Urodził się w czerwcu 2014 r. z wadą wrodzoną - rozszczepem kręgosłupa, przepukliną oponowo-rdzeniową w odcinku lędźwiowo-krzyżowym, wodogłowiem, niedowładem kończyn dolnych oraz innymi chorobami towarzyszącymi. Szymon jest pod opieką wielu specjalistów: neurochirurga, urologa, neurologa, nefrologa, poradni rehabilitacyjnej oraz ortopedów. Jego leczenie jest bardzo kosztowne - jedna operacja biodra to koszt rzędu 8 tysięcy euro. Rodzice Szymonka nie poradzą sobie sami z takim obciążeniem finansowym.

W Ostrołęce zaangażowano się już w pomoc Szymonowi. 28 stycznia odbył się Wielki Mecz, z którego dochód przekazany zostanie na leczenie Szymona. Cały czas wziąć udział można także w aukcjach charytatywnych, także tych sportowych.

Do wylicytowania m.in.:

Absolutny hit! Rękawica bramkarska z oryginalnym autografem Jerzego Dudka, byłego bramkarza Realu Madryt, Liverpoolu i reprezentacji Polski. Do wylicytowania tutaj.

Książka "NieREALna kariera" napisana przez Jerzego Dudka i Dariusza Kurowskiego. Bramkarz opowiada w niej o kulisach swojej kariery. Książka oczywiście z oryginalnym podpisem jednego z najlepszych polskich golkiperów w historii. Do wylicytowania tutaj.

Uwaga! Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Wołynek, 6310 pomagacie Państwo Szymonowi w walce o sprawność oraz w codziennym funkcjonowaniu.

Zachęcamy do wzięcia udziału w licytacjach.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.