zdjecie 8733
zdjecie 8733

Samorządowi piłkarze na medal w Łomży

Piłka nożna 17 marca 2017 2 Komentarze

Ostrołęccy samorządowcy wystartowali w niedzielę 12 marca VI Samorządowym Turnieju Piłki Nożnej w Łomży. Turniej został zorganizowany przez koło naukowe Akademickie Forum Samorządowe działające przy Instytucie Prawa i Administracji Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji.

Drużyny walczyły o Puchar Prezydenta Łomży, ale turniej miał również cel charytatywny - zbierano pieniądze dla 4-letniego Pawełka, który urodził się w ciężkiej zamartwicy i mimo swojego wieku w dalszym ciągu nie mówi i nie chodzi.

W rozgrywkach wzięło udział 9 drużyn: Urząd Gminy Wizna, Urząd Miasta Ostrów Mazowiecka, KMP w Łomży, Urząd Miasta Nowogród, Pogodne Suwałki Team, Akademickie Forum Samorządowe, Urząd Miasta Grajewo i Urząd Miasta Ostrołęki. Nasi reprezentanci pokazali się z bardzo dobrej strony, zajmując w turnieju trzecie miejsce. Dodatkowo Robert Juchniewicz, dyrektor ostrołęckiego MZOSTiIT-u, został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju.

Najwięcej bramek dla Ostrołęki strzelili Tomasz Niedźwiecki i Robert Juchniewicz - po trzy. Z kolei dwa gole na swoim koncie zapisali Grzegorz Milewski i Cezary Stachowicz. Jedno trafienie przypadło w udziale Marcinowi Grabowskiemu.

Ostrołęccy samorządowcy wystąpili w składzie: Marek Szczęsny, Jerzy Grabowski, Grzegorz Milewski, Dariusz Bralski, Robert Juchniewicz, Cezary Stachowicz, Tomasz Niedźwiecki, Michał Skowroński, Konrad Zienkiewicz i Marcin Grabowski.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
19:03, 17 marca 2017

Gość

od kiedy stachowicz niedziwiecki zienkiewicz sa samorzadowcami?


...
13:56, 18 marca 2017

kibic

marek szczesny tez nie jest samorzodowcemSerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.