zdjecie 3868

Sędziowie z Ciechanowa i Ostrołęki najlepsi na Mazowszu

Piłka nożna 16 grudnia 2014 Komentarzy

Historycznym wyczynem popisali się sędziowie z okręgu Ciechanowsko – Ostrołęckiego. Pierwszy raz w historii swoich występów zwyciężyli oni w mazowieckich mistrzostwach sędziów w piłce nożnej halowej.

Historycznym wyczynem popisali się sędziowie z okręgu Ciechanowsko – Ostrołęckiego. Pierwszy raz w historii swoich występów zwyciężyli oni w mazowieckich mistrzostwach sędziów w piłce nożnej halowej.

Droga na sam szczyt była jednak bardzo trudna. Turniej w tym roku został zorganizowany w bardzo profesjonalny sposób przez WS Płock przy współpracy z Płockim OZPN. Wszystkie mecze odbywały się w hali sportowej w Sierpcu. Na zawody oprócz drużyny z WS Ciechanowsko – Ostrołęckiego OZPN stawiły się: WS Siedlce, WS Radom, WS Warszawa i gospodarze turnieju. Sędzią głównym turnieju był Szymon Marciniak - sędzia znany z prowadzenia meczów T-Mobile Ekstraklasy.

Sędziowie z okręgu ciechanowsko-ostrołęckiego wygrali trzy spotkania, zanotowali także jedną porażkę. Dzięki lepszemu bilansowi bramek okazali się jednak lepsi od WS Płock i stanęli na najwyższym stopniu podium.

W zespole WS Ciechanów-Ostrołęka tytuł najlepszego zawodnika otrzymał Paweł Gwiazda. Natomiast nagrody indywidualne przypadły w udziale naszej ekipie. Nagrodę dla najlepszego strzelca z łączną liczbą 8 zdobytych bramek otrzymał Sławomir Gołębiewski. Tytuł najlepszego bramkarza przypadł Oskarowi Bucholskiemu, a tytuł zawodnika turnieju zdobył Sławomir Gołębiewski. Dodamy tylko, że na najlepszego bramkarza oraz zawodnika turnieju głosowały wszystkie ekipy z zastrzeżeniem takim, że nie można było głosować na swoich graczy.

Wyniki sędziów WS Ciechanów-Ostrołęka podczas turnieju:
WS Ciechanów - Ostrołęka - WS Płock 4:3;
WS Warszawa - Ciechanów - Ostrołęka 2:4;
WS Ciechanów-Ostrołęka - WS Radom 2:3;
WS Siedlce - WS Ciechanów - Ostrołęka 2:8;

Mistrzowską drużynę WS Ciechanów – Ostrołęka reprezentowali:
1.      Bucholski Oskar (bramkarz)
2.      Osiecki Krzysztof (Kpt)
3.      Rychlewski Karol
4.      Tokarzewski Grzegorz
5.      Kłosowski Sebastian
6.      Gwiazda Paweł
7.      Sierota Sylwester
8.      Gołębiewski Sławomir
9.      Ossowski Cezary
10.    Prusinowski Marek
11.    Dzwonkowski Piotr
Trener: Mostek Maciej
Kierownik zespołu: Weselak Jakub

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.