Zmiany w ostrołęckim sporcie. Do życia powołane zostało Stowarzyszenie Sportowe „Sekcja Pływania Narew Ostrołęka”, a pierwszym jego prezesem została Manuela Wikieł - multimedalistka Mistrzostw Polski, uczestniczka Mistrzostw Europy, jedna z najbardziej utytułowanych sportsmenek pochodzących z Ostrołęki. To nowa sekcja sportowa na mapie miasta.
Stowarzyszenie ma działać w ścisłej współpracy z niedawno powstałym klubem MZKS Narew 1962 Ostrołęka. Informacje o naborze i planie działania tej sekcji mają zostać przedstawione już wkrótce. Jak napisano na oficjalnej stronie Narwi pod adresem narew.ostroleka.pl, jednym z pierwszych celów nowego zarządu będzie stworzenie warunków do powrotu do Ostrołęki sióstr Angeliki i Żakliny Wikieł, odnoszących duże sukcesy na krajowych imprezach.
Sekcja pływania powraca do Narwi Ostrołęka po ponad 30 latach. Z pewnością jest to informacja zaskakująca, ale również niezwykle interesująca i budząca nadzieje na dobrą przyszłość ostrołęckiego sportu. Jak udało nam się dowiedzieć, być może Narew w przyszłości wzbogaci się także o kolejne sekcje. Jeżeli tak będzie, przeczytasz o tym w naszym serwisie.
Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:
SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę
Komentarze
aaa
W tak niewielkim mieście, jakim jest Ostrołęka jest już i tak duża ilość klubów pływackich. Wystarczy stworzyć warunki do pracy tym trenerom, którzy kochają dzieci i młodzież oraz podchodzą z pasją do sportu - nie traktują go jak prywatny biznes.
///
A zawody międzynarodowe to także są zawody lokalne???
Dlaczego kibic wprowadza czytelników tego portalu w błąd podając nieprawdziwe dane???
Jakie ma w tym cel???
gość
Czy Grand Prix w Poznaniu seniorów to są zawody lokalne!!!!!!!!!!!!
Wypadało przynajmniej się zapoznać z artykułem a nie z góry zakładać swoje chore tezy!!!!!!!!!!!!!!!!!!Pozdrawiam wszystkich pływaków :) :)
http:// www.eostroleka.pl/marysia-murawska-w-zyciowej-form ie-7-rekordow-w-2-dni-wideo,art56794.html
Kibic
Wymienione zawody to są zwykłe zawody , gdzie zawody rangi Mistrzostw Polski czy Grand Prix Polski ?
Kibic
z tego, co pamiętam, to w "Narwi" nigdy nie było klubu pływackiego.
Co do lokalnych zawodów, w których rzekomo biorą udział już istniejące kluby z Ostrołęki, to może warto przytoczyć kilka linków do wpisów podanych na portalu eOstrołniepodleglosci,art56686.html
http://www.eos troleka.pl/marysia-murawska-w-zyciowej-formie-7-re kordow-w-2-dni-wideo,art56794.html
http://www.eostr oleka.pl/trzy-medale-squatiny-na-mistrzostwach-war szawy-zdjecia,art57030.html
http://www.eostroleka.p l/swietny-wystep-marii-murawskiej-w-kadrze-narodow ej,art57186.html
http://www.eostroleka.pl/medale-uk s-piatka-na-grand-prix-warmii-i-mazur,art57244.htm l
http://www.eostroleka.pl/majkowski-i-bozomanska-z -medalami-mistrzostw-polski,art57338.html
http://ww w.eostroleka.pl/od-mlodzika-do-olimpijczyka-plyna- zawodniczki-uks-piatka,art57339.html
http://www.eos troleka.pl/ostroleczanki-poplynely-po-puchar-konra da-czerniaka-wideo,art57463.html
Na takiej samej zasadzie można znaleźć "lokalne " zawody opisywane na Mojej Ostrołęce :)
Gość
z tego, co pamiętam, to w "Narwi" nigdy nie było klubu pływackiego.
Co do lokalnych zawodów, w których rzekomo biorą udział już istniejące kluby z Ostrołęki, to może warto przytoczyć kilka linków do wpisów podanych na portalu eOstrołęka:
http://www.eostroleka.pl/usks-plywaja co-uczcil-swieto-niepodleglosci,art56686.html
http: //www.eostroleka.pl/marysia-murawska-w-zyciowej-fo rmie-7-rekordow-w-2-dni-wideo,art56794.html
http:// www.eostroleka.pl/trzy-medale-squatiny-na-mistrzos twach-warszawy-zdjecia,art57030.html
http://www.eos troleka.pl/swietny-wystep-marii-murawskiej-w-kadrz e-narodowej,art57186.html
http://www.eostroleka.pl/ medale-uks-piatka-na-grand-prix-warmii-i-mazur,art 57244.html
http://www.eostroleka.pl/majkowski-i-boz omanska-z-medalami-mistrzostw-polski,art57338.html
http://www.eostroleka.pl/od-mlodzika-do-olimpijczy ka-plyna-zawodniczki-uks-piatka,art57339.html
http: //www.eostroleka.pl/ostroleczanki-poplynely-po-puc har-konrada-czerniaka-wideo,art57463.html
Na takiej samej zasadzie można znaleźć "lokalne " zawody opisywane na Mojej Ostrołęce :)
xxx
Mi też się wydaje, że sukcesy pana Janczewskiego to dawne czasy, a
z tego, co pamiętam, to w "Narwi" nigdy nie było klubu pływackiego.
Co do lokalnych zawodów, w których rzekomo biorą udział już istniejące kluby z Ostrołęki, to może warto przytoczyć kilka linków do wpisów podanych na portalu eOstrołęka:
http://www.eostroleka.pl/usks-plywaja co-uczcil-swieto-niepodleglosci,art56686.html
http: //www.eostroleka.pl/marysia-murawska-w-zyciowej-fo rmie-7-rekordow-w-2-dni-wideo,art56794.html
http:// www.eostroleka.pl/trzy-medale-squatiny-na-mistrzos twach-warszawy-zdjecia,art57030.html
http://www.eos troleka.pl/swietny-wystep-marii-murawskiej-w-kadrz e-narodowej,art57186.html
http://www.eostroleka.pl/ medale-uks-piatka-na-grand-prix-warmii-i-mazur,art 57244.html
http://www.eostroleka.pl/majkowski-i-boz omanska-z-medalami-mistrzostw-polski,art57338.html
http://www.eostroleka.pl/od-mlodzika-do-olimpijczy ka-plyna-zawodniczki-uks-piatka,art57339.html
http: //www.eostroleka.pl/ostroleczanki-poplynely-po-puc har-konrada-czerniaka-wideo,art57463.html
Na takiej samej zasadzie można znaleźć "lokalne " zawody opisywane na Mojej Ostrołęce :)
Kibic
Jaka sitwa ? Sitwa była i jest do tej pory czas dać popracować fachowcom
d
Super pomysł. Kto inny jak nie ona:) trzymam kciuki
hid
Manuela ta sitwa basenowa będzie Cię niszczyć. Nie dadzą Ci żyć.
On
Z całym szacunkiem do innych klubów to jak dotychczas Janczewski ma największe zasługi dla ostrołęckiego pływania. Reszta ogranicza się do zawodów lokalnych.
On
Kiedy pan Janczewski wychował samodzielnie mistrza Polski w ostatnim czasie???
Kiedy, choćby w ostatnim roku, jego zawodnicy startowali w zawodach tej rangi??? Jeśli tak , to którzy i gdzie??? Czemu się nimi nie chwali ???
Kibic powinien dokładniej śledzić wpisy o pływaniu na portalach ostrołęckich (eOstrołęka i Moja Ostrołęka), to zobaczy, że "reszta " nie startuje tylko "lokalnie".
Dobrze,że kibic nie decyduje o przyznaniu dotacji, bo to, co pisze, mija się z prawdą i chciałby nagradzać osiągnięcia sprzed wielu lat.
???
Do kibic:
Kiedy pan Janczewski wychował samodzielnie mistrza Polski w ostatnim czasie???
Kiedy, choćby w ostatnim roku, jego zawodnicy startowali w zawodach tej rangi??? Jeśli tak , to którzy i gdzie??? Czemu się nimi nie chwali ???
Kibic powinien dokładniej śledzić wpisy o pływaniu na portalach ostrołęckich (eOstrołęka i Moja Ostrołęka), to zobaczy, że "reszta " nie startuje tylko "lokalnie".
Dobrze,że kibic nie decyduje o przyznaniu dotacji, bo to, co pisze, mija się z prawdą i chciałby nagradzać osiągnięcia sprzed wielu lat.
Kibic
Skoro tak to w takim przypadku na dotację zasługuje tylko Janczewski , wychował wielu mistrzów od wielu lat startuje w Mistrzostwach krajowych a reszta startuje lokalnie . Moim zdaniem im więcej dzieci trenuje tym lepiej , mają mniej czasu na głupoty. Powodzenia Manuela
Gość
Ciekawy artykuł
Gość
http://www.narew.ostroleka.pl/?page_id=10824
była
Kibol
Sekcja pijacka to i owszem była, ale pływacka nigdy
Gość
Klub powstał w ostatnim dniu kiedy można było złożyć dotację i z tego co wiem, nie jest zainteresowany jej wzięciem, więc panie "Zainteresowany" możesz spać spokojnie! :)
Gość
Nie bój się tak bardzo Lesiu :-) Albo weź się do pracy!
zainteresowany
nasty klub pływacki w ostrołęce co swowoduje jeszcze gorsze warunki treningu,bo wszyscy trenuja w podobnych godzinach- o klientach Aquaparku juz nie wspomne :-) mam nadzieję,że miasto i włodarze bedą rozsądni przy przydzielaniu dotacji,bo nazwisko prezes to nie wszystko
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.