zdjecie 7612

Sekcja pływania Narwi Ostrołęka zaprezentowana (zdjęcia)

Pływanie 18 września 2017 3 Komentarze

W minioną sobotę w Ostrołęce odbyła się oficjalna prezentacja sekcji pływania MZKS Narew 1962 Ostrołęka. Publiczność zgromadzona na stadionie przy ul. Partyzantów owacyjnie przyjęła nowe zawodniczki niebiesko-czerwonej rodziny.

Sekcja pływania Narwi Ostrołęka zaprezentowana została w przerwie spotkania Narew Ostrołęka - GUKS Krasnosielc. Pływaczki Angelika i Żaklina Wikieł pod okiem swojej siostry Manueli, która jest trenerem i prezesem sekcji pływania, otrzymały gromkie brawa od zgromadzonej publiczności. Mimo problemów z dostępnością torów do pływania na ostrołęckim basenie, sekcja ma zamiar się rozwijać i już ma pierwszych sponsorów.

Można powiedzieć, że jak na początek to nazwiska zawodniczek sekcji pływania robią wrażenie - siostry Wikieł od lat są bowiem w czołówce swoich kategorii wiekowych. Najstarsza Manuela zakończyła już sportową karierę, ale ma w swoim dorobku medale Mistrzostw Polski seniorów i dziś może przekazać swoje doświadczenie młodszym siostrom, przed którymi jeszcze niejedno sportowe wyzwanie. Potencjał jest, co widać było podczas wielu zawodów.

Informacje z sekcji pływania Narwi można śledzić na stronie na Facebooku. Więcej o sekcji przeczytasz także w naszym serwisie.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Czytaj również:

Komentarze

...
13:58, 18 września 2017

Luck

Bravo Narew


...
17:12, 18 września 2017

Przemysław

A to nie koniec nowości od Narwi. Rodzina wkrótce znowu się powiększy ???? A odnośnie dziewczyn, to prawdziwy "top". Jesteśmy bardzo dumni, że będą reprezentować Dumę Kurpi.  


...
17:28, 18 września 2017

Gość

Narwianki na podium mistrzostw Polski? Mam nadzieję że wkrótce to będzie prawda :)
Znakomity ruch, Narew znów będzie wielka.  Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.