zdjecie 1166
zdjecie 1166

Sensei Artur Prusiński zdobył 4 Dan w Astanie!

Piłka nożna 14 lipca 2017 3 Komentarze

W dniach od 29 czerwca do 6 lipca członkowie zarządu Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate, sensei Artur Prusiński oraz sensei Marian Zając przebywali w stolicy Kazachstanu Astanie na Mistrzostwach Świata i międzynarodowym seminarium. Prowadzone ono było przez największe autorytety światowego karate full contact, na czele z shihan Kenji Midori, prezesem WKO – największej organizacji karate.

Podczas seminarium odbył się egzamin na stopnie mistrzowskie Dan. Składały się na to dwie części: techniczna (kichon, ido geiko, kata, ćwiczenia rozciągające i siłowe) oraz kumite (walka w pełnym kontakcie), podczas których zdający prezentowali swoje umiejętności. Nowością było przyporządkowanie wszystkim uczestnikom numerów, zamieszczonych na plecach karategi co stanowiło dodatkową presję.

Egzamin na 4 Dan zaliczyło tylko dwóch Polaków: Artur Prusiński i Grzegorz Jaros, na 5 Dan: shihan Mariusz Mazur i Piotr Zembrzuski, na 3 Dan Mateusz Garbacz.

- Składam serdecznie podziękowania za wspólne wielomiesięczne przygotowania shihan Mariuszowi Mazurowi i Piotrowi Zembrzuskiemu. Za wsparcie i motywację shihan Remigiuszowi Karpińskiemu, Eugeniuszowi Dadzibugowi i Tomaszowi Basiakowi, oraz wszystkim sensei uczestniczącym w tych wydarzeniach. Sukces nie byłby możliwy bez wsparcia rodziny oraz całego sztabu zawodniczego MKKK i sensei Mariana Zająca - podkreśla sensei Artur Prusiński.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
13:06, 14 lipca 2017

WB 1970

Pasja do sportu oraz ciężka praca dają wyniki. Artur gratulację.    


...
13:33, 14 lipca 2017

Yo

No to droga do holywod otwarta. Ja bym jechał, ale nie umiem karate.


...
21:46, 14 lipca 2017

Z

Gratuluję. Człowiek z pasją, który zaraża innych swoim optymizmem.Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.