Siatkarki Nike Ostrołęka w akcji. Grały juniorki, kadetki i młodziczki

Siatkówka 05 października 2021 1 Komentarz

Wszystkie drużyny OTPS Nike Ostrołęka w ubiegły weekend można było oglądać na parkiecie. Grały zarówno juniorki, kadetki, jak i młodziczki.

Wszystkie drużyny OTPS Nike Ostrołęka w ubiegły weekend można było oglądać na parkiecie. Grały zarówno juniorki, kadetki, jak i młodziczki.

Juniorki Nike Ostrołęka w kolejnym meczu ligowym przegrały z MOS Wola II Warszawa 0:3 (16:25, 23:25, 16:25) i są na ósmym miejscu w rozgrywkach I ligi mazowieckiej.

Kadetki również grały z drugą drużyną MOS-u i ten mecz zakończył się porażką ostrołęczanek 0:3 (21:25, 10:25, 20:25). Zawodniczki Nike zajmują obecnie szóste miejsce w ligowej tabeli I ligi mazowieckiej.

Turnieje rozstawieniowe grały za to młodziczki. Drużyna Nike I Ostrołęka po wygranej 2:0 z Plasem Warszawa i przegranych 1:2 z Victorią Lubowidz i 0:2 ze Spartą Warszawa, rozpocznie ligowe granie od III ligi. Drużyna Nike II grała turniej w Mińsku Mazowieckim i odniosła zwycięstwo nad Sępem Żelechów 2:0 oraz poniosła porażki z Olimpem Mińsk Maz. 0:2 i Plasem Warszawa 1:2.

W turniejach rozstawieniowych młodziczek zagrały 53 zespoły, które będą podzielone na 11 lig.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
08:11, 07 października 2021

Natalia

Co to się wydarzyło u młodziczek, że tylko 3 liga? Odkąd pamiętam to młodziczki grały w pierwszej lidze. Czasami ocierały sie o drugą, ale szybko wracały. Ale 3 liga to już niemiła niespodzianka. Dziewczyny brać się do roboty i robić szybki awans, bo 3 liga młodziczek przełoży się za rok na słabszą ligę kadetek, a później juniorek. Tradycja zobowiązuje. warszawka ma się nas bać, a nie lać.

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.