zdjecie 1233
zdjecie 1233

Siatkarki OTPS Nike na obozie w Orzyszu (zdjęcia)

Siatkówka 30 sierpnia 2017 0 Komentarzy

Siatkarki OTPS Nike Ostrołęka w dniach 20-29 sierpnia przebywały na obozie sportowym w Orzyszu. Był to czas na ciężkie treningi, ale także na relaks - wszak nie samym sportem człowiek żyje. Udało się sporo potrenować i sporo zwiedzić.

Obóz sportowy to tradycyjna forma treningów w OTPS Nike. Od kilku lat grupy młodzieżowe wyjeżdżają z trenerami do Orzysza, by tam w dobrych warunkach szlifować formę przed nadchodzącym sezonem. Nie inaczej było w tym roku.

- Oprócz treningów siatkówki, skorzystaliśmy z kompleksu wodnego Tropicana w Mikołajkach, byliśmy w parku dzikich zwierząt w Kadzidłowie, zwiedziliśmy również Wilczy szaniec w Gierłoży i Twierdzę Boyen w Giżycku, ale głównie trenowaliśmy ciężko przygotowując się do nadchodzącego sezonu - podsumowuje Dariusz Piersa, prezes i trener OTPS Nike Ostrołęka.

Przed siatkarkami Nike sporo wyzwań w nadchodzącym sezonie. Rozgrywki III ligi seniorek, występy w ligach młodzieżowych - emocjonujących spotkań na pewno nie zabraknie. Więcej o żeńskiej siatkówce w naszym mieście przeczytasz już wkrótce w serwisie eOstroleka.pl.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.