Siatkarscy weterani polubili Ostrołękę [ZDJĘCIA]

Siatkówka 17 października 2021 0 Komentarzy

Siatkarze z całej Europy zjechali się do Ostrołęki na dwudniowy turniej weteranów organizowany przez klub Kurpie Volleyball. W wyjątkowy sposób oddano hołd śp. Remigiuszowi Łuczkowskiemu.

Siatkarze z całej Europy zjechali się do Ostrołęki na dwudniowy turniej weteranów organizowany przez klub Kurpie Volleyball. W wyjątkowy sposób oddano hołd śp. Remigiuszowi Łuczkowskiemu.

Podczas turnieju wywieszony został transparent z wizerunkiem śp. Remigiusza Łuczkowskiego, tragicznie zmarłego zawodnika Kurpie Volleyball. Gdyby żył, z pewnością rywalizowałby na parkiecie w Ostrołęce. Niestety, pozostały tylko wspomnienia... Zawodnicy uczestniczący w turnieju oddali hołd Remigiuszowi podczas uroczystego otwarcia zawodów - minutą ciszy.

zdjecie

Otwarcia imprezy dokonali Zbigniew Obrębski - główny organizator zawodów; Marcin Aftowicz - przedstawiciel prezydenta miasta oraz miejscy radni - Grzegorz Milewski i Jan Rzewnicki.

Na parkiecie toczyła się sportowa rywalizacja, w której uczestniczyły ekipy z całej Europy. Poziom zawodów jak zawsze był bardzo wysoki, gdyż nie zabrakło zawodników, którzy w przeszłości stanowili o sile swoich drużyn i grali na naprawdę wysokim poziomie. Jak pokazali w Ostrołęce, tego się nie zapomina.

Ostrołęka już po raz kolejny gościła wielką siatkarską imprezę weteranów: był Eurovolley Masters, był turniej Kaman Cup, o siatkarskie emocje dba też Kurpie Volleyball. Skoro w naszym mieście siatkarzom tak się podoba, to wierzymy, to nie ostatni tego typu turniej.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.