Sportowy weekend. Co nas czeka? Piłka nożna, siatkówka, piłka ręczna, kolarstwo

Piłka nożna 15 października 2021 0 Komentarzy

Przed nami kolejny ciekawy weekend ze sportem. Przed własną publicznością zagrają piłkarskie zespoły czwartoligowe z Ostrołęki i Troszyna, będzie też mecz II ligi szczypiornistów i III ligi siatkarzy. Odbędzie się również wyścig kolarski oraz turniej siatkówki weteranów.

Przed nami kolejny ciekawy weekend ze sportem. Przed własną publicznością zagrają piłkarskie zespoły czwartoligowe z Ostrołęki i Troszyna, będzie też mecz II ligi szczypiornistów i III ligi siatkarzy. Odbędzie się również wyścig kolarski oraz turniej siatkówki weteranów.

Piłka nożna

 • W sobotę 16.10 o godz. 14.00 na stadionie w Kadzidle odbędzie się mecz ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej pomiędzy Kurpikiem Kadzidło a MKS Ciechanów.
 • W sobotę 16.10 o godz. 14.30 na stadionie przy ul. Partyzantów w Ostrołęce odbędzie się mecz III ligi kobiet pomiędzy Jantarem Ostrołęka a Włókniarzem Konstantynów Łódzki.
 • W sobotę 16.10 o godz. 15.00 na stadionie przy ul. Witosa w Ostrołęce odbędzie się mecz IV ligi mazowieckiej pomiędzy Narwią Ostrołęka a Huraganem Wołomin.
 • W sobotę 16.10 o godz. 15:00 na stadionie w Troszynie odbędzie się mecz IV ligi mazowieckiej pomiędzy KS CK Troszyn a Escolą Varsovia Warszawa.
 • W sobotę 16.10 o godz. 15.00 na stadionie w Myszyńcu odbędzie się mecz A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej pomiędzy Aldo Bartnikiem Myszyniec a GKS Gumino.
 • W sobotę 16.10 o godz. 15.30 na boisku przy ul. Miłej w Rzekuniu odbędzie się mecz ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej pomiędzy Rzekunianką Rzekuń a Ostrovią Ostrów Maz.
 • W niedzielę 17.10 o godz. 11.00 na stadionie przy ul. Partyzantów w Ostrołęce odbędzie się mecz B Klasy ostrołęckiej Narew II Ostrołęka - GLKS Lelis.
 • W niedzielę 17.10 o godz. 15.00 na stadionie w Łysych odbędzie sie mecz B Klasy ostrołęckiej GKS Łyse - Orz Goworowo.

W Ostrołęce odbędzie się też wiele spotkań młodzieży. Pełne zestawienie podaje MZOS-TiIT:

Siatkówka

 • W I lidze juniorek swój kolejny mecz rozegrają zawodniczki OTPS Nike Ostrołęka. Mecz w piątek 15.10 o godz. 19.30 w sali ZSZ 1.
 • II Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Kobiet i Mężczyzn Kurpie Volleyball 2021 zostanie rozegrany w Ostrołęce w dniach 15-16 października 2021 r. W hali sportowo-widowiskowej im. A. Gołasia oraz w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Zawodowych nr 3 zmagać się będą drużyny z Polski i z zagranicy. W hali im. A. Gołasia rozgrywki rozpoczną się w piątek o godz. 10.00, natomiast w sobotę o godz. 11.00. W piątek o godz. 18.00 odbędzie się tam uroczyste otwarcie, a w sobotę o tej samej porze zakończenie turnieju i wręczenie nagród. W sali ZSZ nr 3 zarówno w piątek, jak i w sobotę mecze rozgrywane będą od godz. 11.00. Organizatorem imprezy jest Klub Sportowy Kurpie Volleyball. Turniej dofinansował Powiat Ostrołęcki.
 • Siatkarze SPS Volley Ostrołęka w niedzielę 17.10 o godz. 18.00 w hali im. A. Gołasia w Ostrołęce zagrają swój drugi mecz ligowy w tym sezonie w III lidze. Rywal - UKS Herkules Sulejówek.

Piłka ręczna

W sobotę 16.10 o godzinie 17:00 w hali sportowej III Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce przy ul. księdza F. Blachnickiego 5 odbędzie się mecz II ligi piłki ręcznej pomiędzy Trójką Ostrołęka a Padwą II Zamość.

Kolarstwo

Zarząd Klubu Kolarskiego 24h, Nadleśniczy Nadleśnictwa Ostrołęka oraz Wójt Gminy Rzekuń zapraszają serdecznie na jesienny wyścig kolarski MTB pod nazwą “Kurpie MTB – Wyścig Jesieni”. Start w niedzielę 17.10.2021 r. o godz. 11.00 - biuro Zawodów Czarnowiec, wjazd od ul. Kasztanowej. 

zdjecie

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.