Siedem bramek w sparingu Narwi z Warmią

Piłka nożna 01 lutego 2015 Komentarzy

Narew Ostrołęka przegrała z Warmią Grajewo 3:4 w meczu sparingowym, który rozegrany został 31 stycznia w Ostrołęce. Niebiesko-czerwoni stoczyli wyrównany bój z przedstawicielem III ligi, co dobrze wróży przed nachodzącą rundą wiosenną rozgrywek czwartoligowych.

Do przerwy zgromadzeni kibice mogli obejrzeć naprawdę ciekawe widowisko. Prowadzenie objęli przyjezdni po celnym strzale Tomasza Dzierzgowskiego, ten sam zawodnik kilka minut później trafił w poprzeczkę. W 23. minucie Narwianie doprowadzili do wyrównania, autorem bramki był Wojciech Skorupka. Lewy obrońca ostrołęckiej drużyny prawdziwy popis dał jednak w 42. minucie, strzelając kapitalną bramkę z rzutu wolnego. Prowadzenie Narwi nie trwało jednak długo, gdyż przypomniał o sobie Dzierzgowski i gwizdek na przerwę zabrzmiał przy wyniku 2:2.

W 59. minucie na prowadzenie wyszli goście. Autorem trzeciego trafienia dla Warmii był Paweł Matysiewicz, pokonując Kamila Rymka strzałem z najbliższej odległości. Narew wyrównała na osiemnaście minut przed końcem meczu - akcję Chromika i Pędzicha wykończył Tomasz Jóźwiak. Ostatnie słowo należało jednak do przyjezdnych, którzy w doliczonym czasie gry mogli się cieszyć ze zwycięskiej bramki Marcina Baczewskiego.

Warto dodać, że w drużynie z Ostrołęki wystąpiło wielu młodych graczy z rocznika 1997 i młodsi. Zaprezentowali się oni z dobrej strony, dlatego trenerzy Szarama i Słowik na pewno będą wprowadzać ich do gry również w kolejnych meczach.

Narew Ostrołęka - Warmia Grajewo 3:4 [2:2]

NAREW: Myśliński – Gawrych, Kopeć, Pełtak, Skorupka – Knap, Wargulewski, Gałązka, Pędzich -  Mleczek, Kubat. Grali również: Rymek -  Strzeżysz, Chromik,  Jóźwiak, Sowa, Pałaszewski, Przemysław Kruk,  Paweł Kruk

WARMIA: Piotrowski – Lekenta, Arciszewski, Domurat, Koszczuk  – Jagłowski , P.Górski, Matysiewicz, Sypytkowski – Dzierzgowski, Gutowski. Grali również: Chyliński, Jagłowski, Mikucki, Randzio, D. Makowski, Baczewski.