Siódma porażka Trójki. Piłkarze ręczni z Ostrołęki zamykają tabelę I ligi gr. C

Piłka ręczna 27 listopada 2022 2 Komentarze

Trójka Ostrołęka przegrała z Eneą Orlętami Zwoleń 21:35 w kolejnym spotkaniu I ligi piłkarzy ręcznych.

Wicelider rozgrywek I ligi szybko objął prowadzenie w tym meczu i sukcesywnie je powiększał. W szóstej minucie ekipa ze Zwolenia prowadziła już 5:2. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gości 18:10.

W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił, częściej do bramki trafiali przyjezdni. Skończyło się 14-bramkowym zwycięstwem Enei Orląt, a Trójka musi szukać punktów innym razem.

Trójka Ostrołęka - Enea Orlęta Zwoleń 21:35 (10:18)

Trójka (przy nazwisku liczba bramek): Szurnicki, Obidziński 8, Kośnik, Świerżewski, Ludwiczak 5, Dmowski 3, Dworak, Piskowski, Gąska, Pachucki 1, Wojdyna, Murawski 1, Wysocki, Niećko, Tobolski 3.