zdjecie 2866

Skrzaty ruszyły na stadiony (zdjęcia)

Piłka nożna 17 czerwca 2018 10 Komentarzy

"Skrzaty na stadiony" - pod takim hasłem odbył się turniej partnerskich przedszkoli OTS Korona Ostrołęka, zorganizowany w ramach obchodów XX-lecia klubu.

"Skrzaty na stadiony" - pod takim hasłem odbył się turniej partnerskich przedszkoli OTS Korona Ostrołęka, zorganizowany w ramach obchodów XX-lecia klubu.

Na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Witosa w Ostrołęce zgromadziły się dzieciaki ze wszystkich przedszkoli, współpracujących z Koroną. Nie królowała tylko piłka nożna, ale również taniec czy sporty walki - odbyły się bowiem pokazy: tańca w wykonaniu zespołu De-eM, czy sztuk walki - to już domena niezawodnego Wojtka Dudkowskiego i jego kolegów i koleżanek z ekipy Gladiatora. Specjalny mini-spektakl przygotowała także Ostrołęcka Scena Autorska.

Niemałą sensację wśród dzieci wzbudziła oczywiście maskotka klubowa Korony. Lew aktywnie uczestniczył w całym turnieju. Wkrótce poinformujemy Was o wynikach, a tymczasem - zapraszamy do galerii zdjęć.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze

...
18:02, 17 czerwca 2018

Wiktoria

Dzieci były przeszczęśliwe. Dziękujemy organizatorom za medale i koszulki dla każdego przybyłego dzieciaka, byliśmy wielce zaskoczeni. Pan prowadzący to wyjątkowy człowiek którego moje dzieci polubiły.  


...
18:22, 17 czerwca 2018

Mama

Impreza super, mogłaby się powtórzyć, dzieci świetnie się bawiły.


...
20:34, 17 czerwca 2018

rodzic ots korona

Szkoda ze takich darmowych koszulek nie dostaly dzieci z mlodszych rocznikow OTS korona. Czy dzieci z tych przedszkoli płacą wiecej za te zajecia niż my rodzice dzieci z klubu???  


...
20:57, 17 czerwca 2018

Mam a przedszkolaka

Pewnie nie płacę więcej ale nie mam żadnych potrzeb i u nas to nie trening tylko zabawa.  


...
21:10, 17 czerwca 2018

Gość

"Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 27 sierpnia 2012 r. w sprawie podstawy programowej wychowania przedszkolnego oraz kształcenia ogólnego w poszczególnych typach szkół – Dz. U. poz. 977) opłaty pobierane za zajęcia dodatkowe odbywające się w trakcie zajęć wychowania przedszkolnego nie mogą być wyższe niż 1 zł za godzinę. Dyrektor przedszkola może wynająć podmiotowi zewnętrznemu salę/pomieszczenie na prowadzenie działalności edukacyjnej. W tym przypadku działalność ta powinna być prowadzona po zakończeniu zajęć wychowania przedszkolnego oferowanych przez przedszkole."  


...
21:21, 17 czerwca 2018

Kibic

I już się sępy zleciały. Ludzie czy wy nie macie na prawdę co robić. Bardzo fajna impreza a dzieci mega zadowolone i o to w tym wszystkim chodzi. Jak ktoś chce szukać dziury to zawsze ją znajdzie chociażby u siebie z tyłu poniżej pleców. I weź tu człowieku coś zrób. W Ostrołęce zawsze lepiej zgnoić i podeptać niż docenić.


...
21:31, 17 czerwca 2018

rodzic

Brawo Korona - super, że dbacie o nasze dzieciaki - to w nich jest przyszłość :-) Brawo dla zawodników seniorów - dzięki za zaangażowanie :-)


...
22:24, 17 czerwca 2018

Gość

Zajecia w przedszkolu powinny byc darmowe albo za zlotowke i po godzinach a nas dyrektorka zmusza zeby sie zapisac do korony i placic pieniadze bo inaczej ja jakis Roszak ukarze


...
09:17, 18 czerwca 2018

Rodzic

Fajna impreza. Dzieci zadowolone, pograły, pobawiły się. Super maskotka. Brawo za pomysł
i fajne prowadzenie  imprezy. Mam nadzieję że będzie jeszcze powtórka.


...
11:51, 19 czerwca 2018

Joanna

Gdzie można zapisać dziecko w tej koronie.  Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.