Sparingowy raport z powiatu ostrołęckiego

Piłka nożna 26 lipca 2016 5 Komentarzy

Piłkarze z powiatu ostrołęckiego rozegrali kolejne mecze sparingowe w ramach przygotowań do sezonu 2016/17. Która drużyna znajduje się w połowie okresu przygotowawczego, a która ma jeszcze nad czym pracować? O tym przeczytasz w naszym sparingowym raporcie.

Piłkarze z powiatu ostrołęckiego rozegrali kolejne mecze sparingowe w ramach przygotowań do sezonu 2016/17. Która drużyna znajduje się w połowie okresu przygotowawczego, a która ma jeszcze nad czym pracować? O tym przeczytasz w naszym sparingowym raporcie.

Ekipa KS CK Troszyn rozegrała już trzecie spotkanie sparingowe w ramach przygotowań do sezonu 2016/17. Po wygranych nad Orłem Kolno 2:1 i Koroną Ostrołęka 2:0 przyszedł czas na sparing z KS Śniadowo. Ten mecz również zakończył się zwycięstwem podopiecznych Łukasza Bałazego. Troszyn zwyciężył 3:1, a bramki dla drużyny z powiatu ostrołęckiego strzelali Piotr Gutowski (dwie) i Grzegorz Knap. Szczególnie pierwszy z tych zawodników imponuje formą w obecnym okresie przygotowawczym - w trzech spotkaniach Gutowski już czterokrotnie wpisywał się na listę strzelców.

Do nowego sezonu w A-Klasie ciechanowsko-ostrołęckiej przygotowuje się Świt Baranowo. Podopieczni Wojciecha Gąski wygrali pierwszy sparing z Iskrą Krasne 4:1, lecz mają już za sobą dwa kolejne test-mecze. Przeciwko B-Klasowej Opii Opinogóra świtowcy urządzili sobie ostre strzelanie, wygrywając aż 13:3! Bramki strzelali Damian Duszak (pięć), Rafał Ogonowski, Paweł Kuzia (obaj po trzy), Radosław Grabowski i Marcin Dobrzyński (po jednej). W ubiegły weekend Świt zagrał przeciwko Kryształowi Glinojeck - rywal wygrał 3:2, a oba gole dla zespołu z naszego powiatu strzelił Rafał Ogonowski.

Aktywnie sparuje także przygotowująca się do debiutu w IV lidze drużyna Tęczy Łyse. Podopieczni Dariusza Narolewskiego na ten moment mają już za sobą pięć potyczek, ich bilans to 2 zwycięstwa, remis i 2 porażki. Tęcza wygrała z Wissą Szczuczyn 3:1 (gole: Dariusz Korytkowski, Marek Cichy, Piotr Magdaleński) i Koroną Ostrołęka 2:0 (gole: Marek Kaliszewski, Paweł Magdaleński), zremisowała z Orłem Kolno 1:1 (gol Piotr Magdaleński), przegrała także 0:5 z Olimpią Zambrów i Ruchem Wysokie Mazowieckie 1:2 (gol Mateusz Sowa).

Pierwszy sparing mają za sobą także ekipy Orza Goworowo i Kurpika Kadzidło. W towarzyskich derbach powiatu lepsi okazali się zawodnicy Kurpika, wygrywając z Orzem 2:1.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
05:09, 27 lipca 2016

Emil

Kacyniaki w formie? Ostro gryza trawe za 10zl?


...
12:34, 27 lipca 2016

Gość

Emil  napisał(a):
Kacyniaki w formie? Ostro gryza trawe za 10zl?


a guzik cie to obchodzi  


...
13:20, 27 lipca 2016

Gość

No to obstawiamy, ile Kacyniaki w rundzie jesiennej zagrają minut w troszynie!!!! Mi się wydaję że z ich talentem piłkarskim 40 minut to maksimum!! :D


...
00:53, 28 lipca 2016

do gość

obstawiamy ile zajmuje Ci dojenie krów !!! Mi się wydaje że jeśli dorzucisz jeszcze byka to będzie z godzina a może i dłużej !!! :D


...
01:20, 28 lipca 2016

groch

w dylewie tez kacyniakow jak psow i zaden grac nie umie w pilkeSerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.