zdjecie 266

Sparingowy raport z powiatu ostrołęckiego

Piłka nożna 26 lipca 2016 Komentarzy

Piłkarze z powiatu ostrołęckiego rozegrali kolejne mecze sparingowe w ramach przygotowań do sezonu 2016/17. Która drużyna znajduje się w połowie okresu przygotowawczego, a która ma jeszcze nad czym pracować? O tym przeczytasz w naszym sparingowym raporcie.

Piłkarze z powiatu ostrołęckiego rozegrali kolejne mecze sparingowe w ramach przygotowań do sezonu 2016/17. Która drużyna znajduje się w połowie okresu przygotowawczego, a która ma jeszcze nad czym pracować? O tym przeczytasz w naszym sparingowym raporcie.

Ekipa KS CK Troszyn rozegrała już trzecie spotkanie sparingowe w ramach przygotowań do sezonu 2016/17. Po wygranych nad Orłem Kolno 2:1 i Koroną Ostrołęka 2:0 przyszedł czas na sparing z KS Śniadowo. Ten mecz również zakończył się zwycięstwem podopiecznych Łukasza Bałazego. Troszyn zwyciężył 3:1, a bramki dla drużyny z powiatu ostrołęckiego strzelali Piotr Gutowski (dwie) i Grzegorz Knap. Szczególnie pierwszy z tych zawodników imponuje formą w obecnym okresie przygotowawczym - w trzech spotkaniach Gutowski już czterokrotnie wpisywał się na listę strzelców.

Do nowego sezonu w A-Klasie ciechanowsko-ostrołęckiej przygotowuje się Świt Baranowo. Podopieczni Wojciecha Gąski wygrali pierwszy sparing z Iskrą Krasne 4:1, lecz mają już za sobą dwa kolejne test-mecze. Przeciwko B-Klasowej Opii Opinogóra świtowcy urządzili sobie ostre strzelanie, wygrywając aż 13:3! Bramki strzelali Damian Duszak (pięć), Rafał Ogonowski, Paweł Kuzia (obaj po trzy), Radosław Grabowski i Marcin Dobrzyński (po jednej). W ubiegły weekend Świt zagrał przeciwko Kryształowi Glinojeck - rywal wygrał 3:2, a oba gole dla zespołu z naszego powiatu strzelił Rafał Ogonowski.

Aktywnie sparuje także przygotowująca się do debiutu w IV lidze drużyna Tęczy Łyse. Podopieczni Dariusza Narolewskiego na ten moment mają już za sobą pięć potyczek, ich bilans to 2 zwycięstwa, remis i 2 porażki. Tęcza wygrała z Wissą Szczuczyn 3:1 (gole: Dariusz Korytkowski, Marek Cichy, Piotr Magdaleński) i Koroną Ostrołęka 2:0 (gole: Marek Kaliszewski, Paweł Magdaleński), zremisowała z Orłem Kolno 1:1 (gol Piotr Magdaleński), przegrała także 0:5 z Olimpią Zambrów i Ruchem Wysokie Mazowieckie 1:2 (gol Mateusz Sowa).

Pierwszy sparing mają za sobą także ekipy Orza Goworowo i Kurpika Kadzidło. W towarzyskich derbach powiatu lepsi okazali się zawodnicy Kurpika, wygrywając z Orzem 2:1.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.