Spora publika i 5 goli. Narew wygrała sparing z Kurpikiem

Piłka nożna 21 lipca 2021 6 Komentarzy

W swoim drugim sparingu w ramach przygotowań do sezonu w IV lidze mazowieckiej drużyna Narwi Ostrołęka wygrała z Kurpikiem Kadzidło 3:2. Mecz, choć był to tylko sparing i grany był w środku tygodnia, zgromadził wielu kibiców.

Już w 5. minucie na prowadzenie wyszedł Kurpik. Za zagranie ręką w polu karnym sędzia podyktował jedenastkę, którą na gola zamienił Przemysław Śnietka. Wyrównanie nadeszło w 35. minucie - bramkę dla Narwi strzelił Maciej Staszczuk. Radość nie trwała jednak długo, bo Szymon Samsel pięć minut później ponownie dał prowadzenie gościom.

Niedługo po zmianie stron Bartosz Bieńkowski strzelił bramkę wyrównującą, a w 57. minucie zawodnik testowany zapewnił Narwi zwycięstwo. Takich tajemniczych graczy, których nazwisk klub nie podaje, zagrało dwóch. Wynik końcowy to 3:2 dla Narwi

Co ciekawe, sparing - w środowy wieczór - z trybun stadionu przy ul. Partyzantów oglądało około 100 kibiców. Pokazuje to, że zainteresowanie lokalną piłką, nawet poza sezonem, jest spore.