zdjecie 1233
zdjecie 1233

Sportowy weekend z piłką nożną w roli głównej

Piłka nożna 16 czerwca 2017 0 Komentarzy

Długi weekend nie będzie tak obfity w emocje sportowe jak te poprzednie, ale fani piłki nożnej znajdą coś dla siebie.

Już dziś o godz. 12.00 na stadionie przy ul. Partyzantów trampkarze Korony Ostrołęka rozegrają ostatni mecz tego sezonu w lidze mazowieckiej. Spotkanie z Ursusem Warszawa bedzie decydować, która z drużyn pozostanie na przyszły sezon w lidze mazowieckiej - przegrany spada do "okręgówki". Zapraszamy do kibicowania podopiecznym trenera Michała Noska.

W sobotę 17 czerwca od godz. 9.00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Witosa trwał będzie APN Cup 2017 organizowany przez Ostrołęcką Akademię Piłki Nożnej. Szansę na triumf w obecnej edycji będą mieli: dwie drużyny APN Ostrołęka, a także Legia Warszawa, Naki Olsztyn, Rona ’03 Ełk, Soccer Kętrzyn, Stomil Olsztyn, Talent Białystok, Varsovia Warszawa i Znicz Pruszków. Zachęcamy do przyjścia i kibicowania młodym zawodnikom.

Grać będą także niższe klasy rozgrywkowe. Czekają nas ostatnie kolejki w lidze okręgowej i A Klasie. Wszystkie 'nasze' zespoły z okręgówki grają na wyjazdach (Korona Ostrołęka i KS CK Troszyn), lecz komplet powiatowych zespołów z A Klasy wystąpi u siebie. Tym sposobem mecze w powiecie będziemy mogli podziwiać: w sobotę o 15.00 w Rzekuniu - Rzekunianka kontra Korona Karolinowo, w niedzielę o 14.00 w Kadzidle - Kurpik kontra Mazowsze Jednorożec i w niedzielę o 14.00 w Baranowie - Świt zmierzy się z Jutrzenką Unieck.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.