zdjecie 510

Sportowy weekend z siatkówką i piłką nożną

Inne 04 listopada 2016 Komentarzy

Przed nami sportowy weekend w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Sobotę spędzić możemy z siatkówką, niedzielę - z piłką nożną. Zobacz plan wydarzeń i wybierz się dopingować lokalnych sportowców.

Przed nami sportowy weekend w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Sobotę spędzić możemy z siatkówką, niedzielę - z piłką nożną. Zobacz plan wydarzeń i wybierz się dopingować lokalnych sportowców.

Sobota 5 listopada

Kibice siatkówki będą mogli obejrzeć dwa emocjonujące spotkania. O godzinie 11.00 w hali Gimnazjum nr 1 przy ul. Hallera kadeci UKS Olimp Ostrołęka podejmą Camper Wyszków - warto wybrać się na mecz, by poprowadzić młodych ostrołęczan do (miejmy nadzieję) trzeciego zwycięstwa w sezonie. Siatkówka w wydaniu seniorskim wraca do Ostrołęki o godz. 18.00 - w hali im. Arkadiusza Gołasia Energa zmierzy się z Metrem Warszawa. Wstęp na oba mecze jest bezpłatny.

Spragnionym piłki nożnej polecić możemy mecz ligi wojewódzkiej juniorów młodszych. Korona Ostrołęka zagra z Mazurem Gostynin o godz. 11.00 na stadionie przy Partyzantów.

Niedziela 6 listopada

W niedzielę proponujemy wybrać się na turniej halowej piłki nożnej z okazji Dnia Niepodległości - rocznik 2009. Zmagania organizuje klub OTS Korona Ostrołęka przy wsparciu Urzędu Miasta. W turnieju uczestniczyć będzie 10 zespołów podzielonych na 2 grupy, w których rozgrywane są mecze systemem każdy z każdym. Dwie pierwsze drużyny z grup awansują do półfinałów. Drużyny z miejsc 3-4 w grupach grają półfinały pocieszenia (krzyżowo). Drużyny z 5 miejsc w grupach grają dwumecz o 9. miejsce. Każda z drużyn rozegra sześć spotkań.

Lelis gościł będzie derby powiatu ostrołęckiego w B Klasie. O godzinie 14.00 startuje spotkanie GLKS Lelis - Orz Goworowo. Co ciekawe, terminarz tak się ułożył, że w ten weekend będzie to jedyne seniorskie wydarzenie piłkarskie w naszym powiecie.

A na wyjazdach...

... zagra większość zespołów piłkarskich z regionu. To oba "nasze" zespoły w okręgówce - Korona Ostrołęka i KS CK Troszyn oraz wszystkie ekipy z A Klasy - Rzekunianka Rzekuń, Kurpik Kadzidło i Świt Baranowo. Do rywali jadą także B Klasowcy - Orz Goworowo i Aldo Bartnik Myszyniec.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.