SPS Volley Ostrołęka czeka na nowy sezon. Są pierwsze wzmocnienia

Siatkówka 07 października 2016 4 Komentarze

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka już za miesiąc rozpoczną rywalizację w rozgrywkach III ligi mazowieckiej. W Ostrołęce zobaczymy zespół z kilkoma nowymi ogniwami, mającymi przynieść wynik lepszy niż w ubiegłym sezonie, kiedy to udało się zająć dziewiąte miejsce. W składzie pojawi się kilku nowych graczy.

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka już za miesiąc rozpoczną rywalizację w rozgrywkach III ligi mazowieckiej. W Ostrołęce zobaczymy zespół z kilkoma nowymi ogniwami, mającymi przynieść wynik lepszy niż w ubiegłym sezonie, kiedy to udało się zająć dziewiąte miejsce. W składzie pojawi się kilku nowych graczy.

Wielu zawodników zdecydowało się na przedłużenie współpracy z Volleyem. Na dziś są to Paweł Murzyn, Michał Skiba, Sebastian Kuczyński, Łukasz Kadłubowski, Marcin Boros, Michał Zalewski, Damian Kwiatkowski, Łukasz Cichowski, Bartosz Dąbrowski, Adam Jakubowski i Bartosz Małkowski. Drużyny nie poprowadzi już jednak trener Karol Zubrzycki, nazwisko nowego szkoleniowca nie zostało jednak ogłoszone, więc wiele wskazuje na to, że na stanowisku pozostanie najbardziej doświadczony zawodnik Michał Zalewski.

W kadrze trzecioligowca z Ostrołęki pojawili się też nowi gracze. Jednym z ważnych ogniw powinien być wracający do drużyny przyjmujący Mateusz Osiecki. Wychowanek Olimpu Ostrołęka występował już w Volleyu w sezonie 2013/14, po przerwie wraca by pomóc klubowi w rozgrywkach III ligi. Klub sięgnął także po wzmocnienia z zewnątrz. Na zasadzie wypożyczenia z Rekordu Zambrów do Ostrołęki przejdzie przyjmujący Tomasz Groszfeld, z kolei na rozegraniu zobaczymy Artura Urbanowskiego, w przeszłości występującego w III-ligowym KS TiM Choroszcza Olsztyn (obecnie KPS Olsztyn).

SPS Volley poznał rywali w nowym sezonie. W III lidze mazowieckiej, oprócz ostrołęczan, zagrają: SPS 4CV Garwolin, MKS MDK Warszawa, Powsinek Wilanów, Jaguar Wolanów, BKS Iproart Warszawa Bemowo, Olimp Skaryszew, KS Zamek Ciechanów, SPS GOSiR Mrozy, Wicher Kobyłka, Virtus Wiskitki i Sparta Grodzisk Mazowiecki. Pierwsze spotkanie ostrołęccy siatkarze rozegrają 5 listopada w Garwolinie, a pierwszy mecz przed własną publicznością zaplanowano 19 listopada, rywalem będzie Virtus Wiskitki.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
12:04, 07 paĹşdziernika 2016

mareksiwy

A tak się mówi że Volley ostrołęcki a też bierze z zewnątrz. Byleby to się dobrze skończyło. O co oni walczą? O awans? Czy o Przetrwanie?


...
13:56, 07 paĹşdziernika 2016

Mariusz

Marku czy ty wchodzisz czasem na stronę Volley-a? Chyba nie, a przecież znasz wszystkich od lat. Doskonale wiesz, że w drużynie grają wszyscy zawodnicy z Ostrołęki, którzy "pozostali" w mieście i zechcieli dołączyć do drużyny. Są też tacy, którzy też chcą walczyć w barwach Volley-a więc otrzymują szansę. Śledź stronę, przyjdź na mecze, porozmawiaj, a oszczędzisz nam wszystkim zbędnych komentarzy. Hej!


...
19:01, 07 paĹşdziernika 2016

Gość

Moim zdaniem tej kapeli brak trenera. Jak będzie trener to jakieś 4-5 miejsce możliwe.  


...
21:03, 07 paĹşdziernika 2016

Ja

Cwaniak trenerem ... Sorry ale to daje obraz organizacji całego klubu.
Niemniej jednak życzę powodzenia.Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.