Squatina Ostrołęka. Podium Szporaka, progres Bieżuńskiego

Pływanie 03 listopada 2020 0 Komentarzy

Reprezentanci KS OSP Squatina Ostrołęka w ostatnim czasie zanotowali cenny start w Grand Prix Mazowsza. Na podium stanął Kamil Szporak, a znaczny progres zanotował Jakub Bieżuński.

Trzecie miejsce podczas Grand Prix WMOZP zajął Kamil Szporak. 14-letni reprezentant Squatiny w wyścigu na 100 metrów stylem klasycznym osiągnął czas 1:09.85.

Z kolei Jakub Bieżuński w wyścigu na 50 metrów motylkiem podczas Grand Prix WMOZP rocznika 2007 uzyskał czas 33.55 i zajął 16. miejsce; w wyścigu na 100 metrów klasykiem - 1:25.19 i 7. miejsce. Jak informuje klub, był to znaczny progres w porównaniu z poprzednimi startami na tych dystansach.