Sukces ostrołęckiego strażaka. Nie było na niego mocnych

Inne 19 września 2022 2 Komentarze

Ostrołęcki strażak odniósł sukces podczas eliminacji strefowych do XVII Mistrzostw Województwa Mazowieckiego Strażaków w tenisie stołowym. Wygrał zawody organizowane w Makowie Mazowieckim.

16 września 2022 roku w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego nr 1 im. Marii Curie-Skłodowskiej w Makowie Mazowieckim zostały zorganizowane przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Makowe Mazowieckim eliminacje strefowe do XVII Mistrzostw Województwa Mazowieckiego Strażaków w Tenisie Stołowym.

W zawodach strefowych startowali funkcjonariusze z 10 powiatów z województwa mazowieckiego w tym również dwóch strażaków z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrołęce. Do udziału w turnieju finałowym zakwalifikowało się 10 strażaków, a całe zawody strefowe wygrał Sebastian Broniecki z KM PSP Ostrołęka.

Zawodnikom zostały wręczone okolicznościowe puchary oraz dyplomy.