zdjecie 4562

Szachowa rywalizacja w hołdzie Żołnierzom Wyklętym [ZDJĘCIA]

Inne 06 marca 2017 0 Komentarzy

II Turniej Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce był najważniejszym szachowym wydarzeniem ubiegłego weekendu w regionie. W rywalizacji dorosłych zwyciężył Paweł Krajewicz, z kolei wśród dzieci do 13 lat najlepszy był Bartosz Chełstowski.

Turniej w Ostrołęce zorganizował klub UMKS Wieża. Do rywalizacji dorosłych przystąpiło 25 szachistów, wśród dzieci sklasyfikowano 26 zawodników i zawodniczek. Był to kolejny po biegu Tropem Wilczym sportowy hołd dla Żołnierzy Wyklętych.

Rywalizację dorosłych wygrał Paweł Krajewicz, który zgromadził 6.5 pkt. Na kolejnych miejscach podium znaleźli się Zbigniew Zajewski i Marcin Hryszkiewicz. W pierwszej "10" znalazło się także miejsce dla Jarosława Święcickiego, Kacpra Rydla, Piotra Obiedzińskiego, Romualda Romankiewicza, Jakuba Żmudzińskiego, Michała Hryszkiewicza i Pawła Bakiery.

Wśród dzieci zwyciężył Bartosz Chełstowski z wynikiem 6.0 pkt. Na miejscu drugim znalazł się Jakub Firmuga, trzeci był Marcin Karwowski. Dalsze miejsca zajęli Mateusz Zawistowski, Wojciech Tadrzak, Jakub Rydzewski, Szymon Mandziuk, Bartosz Waśniewski, Oliwier Tomczak i Miłosz Dembiński.

Była to druga edycja turnieju pamięci Żołnierzy Wyklętych. Tegoroczne zmagania rozegrano 4 marca w Gimnazjum nr 2 im. Danuty Siedzikówny "Inki". Zapraszamy do galerii zdjęć z turnieju.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.