Szósta porażka Volleya i spadek w tabeli

Siatkówka 21 grudnia 2015 Komentarzy

Ostatni tegoroczny mecz w wykonaniu SPS Volley Ostrołęka nie przyniósł korzystnego wyniku. Ostrołęczanie w swoim ósmym meczu w III lidze zanotowali szóstą porażkę, ulegając na wyjeździe najsłabszej ekipie ligi. Zawkrze Mława zwyciężyło 3:0.

Ostrołęczanie pojechali do Mławy pełni nadziei na dobry wynik, ponieważ Zawkrze w tym sezonie nie zaznało jeszcze smaku zwycięstwa. O tym, że nie będzie łatwo, pokazał już pierwszy set, który gospodarze wygrali do 17. W drugiej odsłonie reprezentanci Ostrołęki podjęli walkę, lecz w końcówce ponownie lepsi okazali się gracze z Mławy. Dwa wygrane sety uskrzydliły ligowego outsidera, w trzeciej odsłonie mławianie poszli za ciosem i wygrali do 21, w całym meczu notując sensacyjne zwycięstwo 3:0.

Po ośmiu meczach Volley ma na swoim koncie pięć punktów i zajmuje jedenaste miejsce w tabeli. Kolejne spotkania naszych siatkarzy już w 2016 roku - im samym oraz kibicom tego klubu wypada życzyć poprawy sytuacji w ligowej tabeli.

KS Zawkrze Mława – SPS Volley Ostrołęka 3:0 (25:17, 25:23, 25:21)